Arama

Ali Şener Sevimli Dostlarımızı Ölümsüz Kılıyor

4 yıl önce

Ali Şener Sevimli Dostlarımızı Ölümsüz Kılıyor

Ali Şener Sevimli Dostlarımızı Ölümsüz Kılıyor
ad image
ad image

Ataşehir Tattoo Art stüdyosu kurucusu Ali Şener başta olmak üzere başarılı dövme sanatçıları sayesinde oldukça özgün ve kaliteli işlere imza atıyor. 

Dövme sanatındaki çeşitlilik artık kalıpların yok olmasına olanak sağladı. Öyle ki artık tasavvur edilebilen neredeyse her şeyin dövmesini yaptırabilir ve auranızı bir anda değiştirebilirsiniz.

Dövme sanatında son dönemlerde sıklıkla kullanılan bir imgeden söz etmek isteriz. Bizi koşulsuz sevebilen yegane canlılar, dört ayaklı sevimli dostlarımız; evcil hayvanlarımız. Bize göre nispeten kısa sayılan ömürleri boyunca daima yanımızda olan, kendilerine gelebilecek zararı göze alıp önce bizi korumayı tercih eden bu sıcacık dostlarımız arasında köpekler başta gelmektedir.

Fransız Bulldog

Ali Şener tarafından yapılmış bu mini dövme, iyi huylu, meraklı, oyuncu ve meraklı bir ırk olan bir Fransız Bulldog cinsi köpeğin başını ihtiva ediyor. Bu dövmede özellikle dikkat çeken şey incelikli işçiliktir; bu işçilik sayesinde köpeğin ruh halini dahi anlayabiliyoruz: ‘benim burada ne işim var?’ der gibi bakıyor.

Bir Golden Retriever’a Kim Hayır Diyebilir Ki?

Ataşehir Tattoo Art stüdyosunda yapılmış bu muazzam dövme, henüz bebek olan bir Golden Retriever cinsi köpekçiğe ait. Daha yeni çıkmaya başlamış minik dişleri, sevimli patileri ve ışıldayan gözleri ile oyuna verilen kısacık arada betimlenen bu bebek, yine gerçekçi bir üslup ile resmedilmiş.

Ataşehir Tattoo Art stüdyosunda sevimli dostunuzu anlatan bir dövme yaptırmak isterseniz iletişim bilgilerini şöyle bırakalım:

Web www.atasehirtattooart.com

Randevu ve Tasarım için
+905347779663
+902166290314

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image