Arama

Anovis Su Yalıtımı ve Polyurea Dolgu Sistemi

3 yıl önce

Su yalıtımı uygulamalarında profesyonel başarı gerçekleştiren Anovis, kimya ve sanayi şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Ankara'daki merkez ofisiyle Türkiye'nin tüm şehirlerine dekoratif zemin kaplama projeleri sunuyor.

Anovis Su Yalıtımı ve Polyurea Dolgu Sistemi
ad image
ad image

Su yalıtımı uygulamalarında profesyonel başarı gerçekleştiren Anovis, kimya ve sanayi şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Ankara'daki merkez ofisiyle Türkiye'nin tüm şehirlerine dekoratif zemin kaplama projeleri sunuyor. Epoksi zemin kaplama ve su yalıtımı sistemleriyle, yapıların temel özelliklerinin korunmasını sağlıyor.

Endüstriyel alanda uygulanan epoksi zemin kaplamaları, pvc sistemleri, poliüretan ve polyurea kaplama sistemleriyle seçenekler sunuyor. Dr. Shultz Türkiye temsilcisi olan Anovis firması, tüm zemin kaplamaları ve yalıtım alanlarının bakımlarını Dr. Shultz ürünleriyle yapıyor.

Polyurea Dolgu Sistemi Nedir?

Su izolasyonu alanında kullanılan polyurea zemin kaplaması, kimyasal maddelerden elde ediliyor. Dolgu sistemi, düşük vizkotelli bir malzemedir. Esnek özelliği olan derz dolgu ile betonlardaki çatlakları gidermek üzere yapılan bir uygulamadır. %100 katı akma yapmayan dayanıklı malzeme özelliğine sahiptir.

Derz aralarına, açık veya çatlak yerlerin arasına uygulanarak, sıvı ve nem geçişini önler. Derzlerin açılmasını, zedelenmesini önleyerek, yapıların dayanıklılığını artırır. 600 ml ölçüsünde kartuş tabancasıyla, manuel şekilde uygulanır. Geniş alanlara uygulama yapıldığında 1: 1 karışımlı pompa aracılığıyla yapılır.

PolyureaDolgu Sistemi Uygulama Alanı

Yeni veya yıpranmış betonlarda, onarım, tadilat ve çatlak tamiri işlemlerinde kullanılır. Su yalıtımı Ankara uygulamalarıyla, araba ve uçakların park alanlarında kullanılır. Dolgu sisteminin kullanıldığı diğer alanlar ise;

  • İç mekan derzlerinde, beton onarımlarında
  • Hangarlarda ve otoparklarda
  • Soğuk hava depolarında
  • Dikey beton yapıların dilatasyon derzlerinde
  • Botu hatları ve kablo döşeme yollarında
  • Her türlü beton yüzeylerin tamirinde
  • Merdiven onarımlarında
  • Beton kenar ve köşe birleşim yerleri
  • Kimyasal ve endüstriyel imalat tesislerinde kullanılır.

Su yalıtımı Ankara firması olarak Anovis, polyurea dolgu sistemlerini sadece beton yüzeylerde değil farklı yüzeyler için de uyguluyor. Ahşap, metal, cam ve plastik içerikli yüzeylerde, yapışma için kullanılır.

Epoksi Su Yalıtım Sistemleri

Reçine özellikli epoksi maddesi, 6 farklı şekilde Epoksi su yalıtımı için kullanılıyor. Zemin kaplama, teras yalıtımı, bodrum yalıtımı, kanalet yalıtımı, suni gölet izolasyonu gibi pek çok alanda muhteşem kalitesiyle uygulanabiliyor. %100'den fazla izolasyon sağlayan epoksi, iç ve dış alanlarda kullanılabiliyor.

Epoksi teras su yalıtımı, her türlü su kaçaklarını, sızıntılarını önlemek, beton yüzeylerde yapısal bütünlüğü sağlamak üzere uygulanır.

 

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image