Arama

Avşa Adası Pansiyon

3 yıl önce

Avşa Adası Pansiyon

Avşa Adası Pansiyon
ad image
ad image

Avşa Adası konaklama seçenekleri arasında hem uygun maliyeti hem de doğa içerisinde huzurlu bir konaklama imkanı sunması Avşa Adası pansiyon seçenekleri ön plana çıkıyor. Avşa'da birçok kişi hem daha ekonomik olması hem de adanın tüm doğal ve tarihi güzelliklerine hakim olabilmek adına konaklama imkanı olarak pansiyonları tercih ediyor.

Avşa Adası pansiyonları, doğa harikası sakin koyları ve eğlenceli gece hayatı ile son dönemin en popüler turistik merkezlerinden olan Avşa Adası genelinde bulunan konaklama tesislerinin çok büyük bir bölümünü oluşturuyor. Avşa Adası pansiyonlarının çok büyük bir bölümü yaz aylarında hizmet veriyor. Kış ve ilkbahar mevsimlerinde adada hareketlilik yok denecek kadar azdır. Avşa Adası pansiyonlarının en dikkat çekici yanı uygun konaklama imkânları sunması oluyor. Adada yer alan pansiyonların çok büyük bir bölümü denize sıfır yada çok kısa yürüme mesafesinde yer alıyor.Adada yer alan pansiyonların çok büyük bir bölümünü çoğunda kendi mutfakları bulunuyor. Bu mutfaklarda kendin pişir kendin ye konsepti ile hizmet sunuluyor.

Avşa Adası Pansiyonları

Avşa Adası’nda ada geneline yayılmış çok sayıda pansiyon işletmesi bulunuyor. Avşa Adası pansiyonları arasında en çok tercih edilen tesisler;

  • Cane Apart,
  • Ceren Pansiyon,
  • Sahil Yakamoz Pansiyon,
  • Ceylan Apart,
  • Burak Pansiyon,
  • Emek Pansiyon,
  • Uludağ Pansiyon,
  • Simge Apart olmak üzere 300'den fazla adada pansiyon bulunuyor.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası Pansiyon fiyatları diğer turistik yerlerle kıyaslandığında son derece uygun seviyelerde bulunuyor. Kişi aşı 40 TL’den başlayan fiyatlar denize sıfır pansiyonlarda sunulan hizmet çeşitliliğine göre 70 TL’ye kadar çıkabiliyor. Pansiyon ücretleri her ne kadar uygun olsa da buralarda kendin pişir kendin ye konsepti uygulandığı için yiyecek içecek maliyetlerinin de pansiyon ücretinden bağımsız bir şekilde hesaplanması gerekiyor. Eğer pansiyon yerine daha çok butik otellerin yer aldığı bir tatil adası arıyorsanız sizlere Bozcaada yada Cunda adası olabilir.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image