Arama

Azerbaycan'ın Ünlü Güzel Vusala Alizade

4 yıl önce

Azerbaycan'ın ünlü oyuncusu ve sunucu olan Vusala Alizade, sosyal medya fenomeni olarak Türkiye'den de bir çok hayrana sahip. Yıllar içerisinde hayranları ile iyi bir etkileşim içerisinde olan Alizade, artık Türkiye'de de çeşitli işlere imza atacağını duyurmuş durumda.

Azerbaycan'ın Ünlü Güzel Vusala Alizade
ad image
ad image

Azerbaycan'ın ünlü oyuncusu ve sunucu olan Vusala Alizade, sosyal medya fenomeni olarak Türkiye'den de bir çok hayrana sahip. Yıllar içerisinde hayranları ile iyi bir etkileşim içerisinde olan Alizade, artık Türkiye'de de çeşitli işlere imza atacağını duyurmuş durumda. Sosyal medya hesabından genel olarak günlük yaşantısından kareler paylaşan ünlü güzel, milli bayramlar için yapmış olduğu özel paylaşımlar ile de Türk milletinin ne kadar önemli olduğunu da gösteriyor. Uzun süredir İstanbul'da bulunan ünlü isim, bir çok işini buradan yürütmeye başlamış durumda. Öte yandan magazin kulislerinde dolaşan söylentilere göre Alizade, yakında Türk televizyonlarda da boy göstermeye başlayacak. Duru bir güzelliğe sahip olan ve mesleki kariyeri olarak da her zaman hayranlarından tam not alan Vusala Alizade, kariyerine Türkiye'de devam edeceğine dair söylentilere cevap vermiyor.  

Azerbaycanlı Ünlü Fenomeni

Vusala Alizade İnstagramda 1.6 milyonluk bir takipçi kitlesi sahip. Yapmış olduğu paylaşımlar çok az olurken, yüksek sayıda hayran kitlesinin olması, sevenlerinin çok olmasından kaynaklanıyor. Azerbaycan ile birlikte, Türkiye'den bir çok hayranı bulunan ünlü ismin, Avrupa'dan da çok fazla takipçisi bulunuyor. Azerbaycan'ın kurtuluşu ve bağımsızlığı için yapmış olduğu özel çekimlerin yanında, Cumhuriyet Bayramımız için de özel bir şirketin hazırlamış olduğu videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunu kutladı. 

Vusala Alizade'yi instagramda takip etmek için https://www.instagram.com/vusalaalizade/ tıklayın.

Vusala Alizade Dizilerde Rol Alacak Mı ?

Türk dizilerinde ve filmlerinde rol alacağı söylenen ünlü güzel, bununla ilgili bir açıklamada bulunmazken, İstanbul'da özel eğitmenlerden oyunculuk eğitimi aldığı da söylentiler arasında yer alıyor. Azerbaycan ile birlikte Türk televizyonlarda da hayranları ile buluşmak için gün saydığı ve yapımcı şirketlerin tekliflerini değerlendirdiği belirtilen Alizade, şuan için İstanbul'da zamanını geçiriyor ve İstanbul'un güzelliklerini sosyal medya hesabından paylaşıyor. 

Vusala Alizade Artık İstanbul'da

Yaptığı paylaşımlar ile tam bir İstanbul aşığı olduğunu gösteren Vusala Alizade, uzunca bir sürede İstanbul'da kalacağının sinyallerini veriyor. Kızı Dilek ile de zamanını geçiren Alizade, İstanbul'un en güzel mekanlarında kızı ile gününü gün ediyor.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image