Arama

Bas TR Elektromanyetik Seperatör

2 yıl önce


Bas TR Elektromanyetik Seperatör
ad image
ad image

 

Bu ayırma tekniği, bir mıknatıs tarafından çekildiği için demir madenciliğinde faydalı  bir işlem olabilir. 4,5m/s'ye eşit veya daha çok düşük hıza sahip kayışlar için uygundur. Bu elektromanyetik  seperatör  ile malzemeler rafine edilir ve demir safsızlıkları toplanır.Çalışma prensibi
Manyetik ayırıcının çalışma prensibi, bulamaç manyetik alana girdiğinde, manyetik ve manyetik olmayan mineraller deşarjdan kurtulmaksa, güçlü manyetik minerallerden biri silindir yüzeyinde adsorbe edilirken, yüzeyde adsorpsiyon Güçlü manyetik mineraller dönen silindir ile silindirin, manyetik alan getirildi, durulama suyu ile konsantre tankına ayırma işlemini tamamlamak için.Uygulamalar elektromanyetik seperatör ürününün uygulama alanları aşağıdaki gibidir:

  • Enerji santralleri,
  • Mayınlar,
  • Yapı malzemesi fabrikaları,
  • Metalurji ve gıda endüstrilerindeki diğer fabrikalar.

Elektromanyetik Seperatör Avantajları

Toplama elemanlarını manyetize edecek alanlar, boş ayırma boşluğunda yaklaşık 1 ila 20 kilogauss arasındaki ayırma gereksinimlerine uygun hale getirilebilir. İşleme ihtiyaçlarını karşılamak için büyük hacimli manyetize matris boşlukları oluşturulabilir. Ayırma boşlukları neredeyse sonsuz çeşitlilikte matris elemanları ile doldurulabilir. Manyetik alan, matrisin kolay temizlenmesini sağlamak için uygun bir şekilde kapatılabilir, bu da temizlik sirülasyonunun otomatik olmasını mümkün hale getirir. Ekipman, yüksek basınç ile sıcaklık gibi pek çok aşındırıcı ürün dahil olmak üzere olağandışı işleme koşullarını karşılayacak şekilde tasarlanabilir. Tehlikeli ortamlarda kullanım için ekipman mevcuttur.

Elektromanyetik Seperatör Özellikleri

Elektromanyetik  Seperatör, iyi oksidasyon ve pas direnci ile özel olarak işlenir, böylece elektromanyetik seperatör ısı transfer kapasitesi ve yalıtım performansı sağlanır. Büyük manyetik penetrasyon derinliği ve güçlü emiş gücü bulunur. Ayrıca düşük enerji tüketimi ve istikrarlı performansa sahiptir. Kompakt yapısı ile bu elektromanyetik  seperatör kurulumu ve bakımı da kolaydır. İyi ısı yayılımı ve kararlı sıcaklık artışı ile oldukça verimli oldukları söylenebilir. Bu elektromanyetik  seperatörler sürekli olarak demir malzemeleri emebilir veya fırlatabilir. Kayış otomatik düzeltme işlevi ile donatılmıştır. Elektromanyetik  seperatör ürünleri, her türlü dökme malzemeden demirli safsızlıkları ayırmak için kullanılır. Cüruftan, evsel veya endüstriyel atıklardan, dökümhane kumundan vb.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image