Arama

Dinleyici Sayısı Hızla Artan Yanar 13 Mayıs’ta Yayınlandı!

3 yıl önce

Dinleyici Sayısı Hızla Artan Yanar 13 Mayıs’ta Yayınlandı!

Dinleyici Sayısı Hızla Artan Yanar 13 Mayıs’ta Yayınlandı!
ad image
ad image

Sevilen genç sanatçılardan biri olan Uğur Özçelik, yeni şarkıcı Yanar’ın yakında yayınlanacağını duyurmuştu. Şarkının müzik ve klip çalışmalarının son sürat devam etmesinin yanı sıra Yanar parçasının dinleyicileriyle buluşmaya hazır hale geldiği de öğrenildi. Yanar, 13 Mayıs’ta tüm dijital platformlarda Uğur Özçelik hayranlarının beğenisine sunuldu. Yayınlanarak dinleyicilerle buluşan parça, ilk kez dinlendi. Bunun sonucunda da dinleyici sayısı hızlı bir şekilde artmaya devam etti.

Şarkının beğenilerinin çoğaldığı, yorumlarında beklenenden çok daha iyi bir çalışma olduğu da görüldü. Her daim yeteneği, üretkenliği ile öne çıkan şarkıcı Uğur Özçelik bu çalışmasında da farkını açıkça belli etti. Şarkılarına kattığı yorum, bu alandaki yatkınlığının da en büyük katkısı olarak görüldü. Yanar, dönemin en sevilen parçalarından biriyken müzik listelerinde de yer edindi. Böylece şarkıcının müzik camiasında kalıcı bir yerinin olacağı bir kez daha tescillenmiş oldu.

Yanar Uğur Özçelik’in Övgüyle Bahsedilen Şarkısı!

Dinleyicilerin ilk seferde mest olduğu Yanar’ın sözü ve müziği de şarkıcı Uğur Özçelik’e ait. Genç şarkıcı Uğur Özçelik, yorumculuğunun yanı süre üretkenliğiyle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Şarkının sözleri, birçok dinleyici tarafından seviliyor. Hatta şarkı hakkında yapılan yorumlar, bugüne kadarki en iyi müziklerden biri olduğu yönünde. Bu her ne kadar göreceli bir durum olsa da genel olarak oldukça başarılı bir çalışma olarak geçiyor. Hemen her platformda hızla yükselen Yanar, şarkıcının kariyerinde önemli bir yer edinirken sosyal medyada da sıklıkla karşınıza çıkıyor.

Yanar Müziği ve Klipiyle Farkını Belli Ediyor!

Genç sanatçı Uğur Özçelik, Yanar’ın çıktığını duyurdu ve gelen yorumları, tepkileri izlemeye devam ediyor. Kendini en iyi biçimde şekillendirdiği müzik alanında, emeğinin karşılığını alacağını da belli ediyor. Yanar ile beraber müzik listelerinde üst sıralara taşınan şarkıcı günden güne daha büyük bir kitleye hitap ediyor.

Özellikle her alanda başarılı olunması şarkının kalitesini arttırıyor. Müziği, kalitesi ve klipiyle sevilerek dinleniyor. Şarkıcı Uğur Özçelik yeni şarkıcı çıktığından bu yana binlerce övgü ve tebrik kabul ederken Müzik camiasındaki kalıcılığını arttırmayı da sürdürüyor. Kendisi müziğin ustalarından eğitim alan bir isim olarak, müziğin unutulmazları arasında yer almayı mümkün hale getirecek çalışmalarla anılıyor.

Uğur Özçelik Kimdir?

 

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.

Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.

Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image