Arama

Estetik prp tedavisi nedir

4 yıl önce


Estetik prp tedavisi nedir
ad image
ad image

 

Yaşlanmış ve hasar görmüş cildin yeniden yapılandırılmasında kullanılan, temelinde hastanın kendi kanından elde edilen büyüme faktörleri açısından zengin bileşenin hastaya enjeksiyonunu içeren DPG PRP yöntemi, modern estetik tıbbında devrim niteliğinde bir yöntemdir. Akrilat bazlı jel teknolojisi ve özel tüpleri sayesinde 5 dakika içerisinde % 95-96 verimlilik ile trombositlerin yapıları bozunmadan etkin bir şekilde konsantre dilmesine imkan sunar.

 

DPG PRP Skin ReCell Plus Serisi; Batroksobin + Kalsiyum Klorür takviyeli özel kitleri ile kısa sürede mükemmel tedavi sonuçları sunar.“ Özellikle leke, skar, cilt tonunda düzensizlik, derin kırışıklık ve sarkma sorunlarında etkin çözümler sunar. Yüz, dekolte ve el üstünün yanı sıra, vücudun diğer bölgelerinde de ( karın, kol ve bacaklar gibi ) kullanıma uygundur. ”

 

DPG PRP Skin ReFill Plus Serisi %2 Hyaluronik Asit takviyeli kitleri sayesinde cilte hücresel rejuvenasyon etkinin yanı sıra, cildin nem ihtiyacını yüksek oranda karşılar, kollajen sentezini uyararak cildin parlaklığını, canlılığını ve elastikiyetini artırır.

Tek seansta mesofill ve mesoglow etki ile mükemmel sonuçlar sunar. (Özellikle 35 yaş üstü hasta gruplarında ince kırışıkların, çökkünlüklerin giderilmesi, sarkma ve deformasyonların giderilmesi, mat ve cansız cildin canlandırılması amacıyla önerilir. Yüz, boyun, dekolte ve el üstü için uygundur.)

 

* Kırışıklıkların ve katlantıların azalması, cildin pürüzsüz hale gelmesi

* Jelin viskoz özelliklerine bağlı olarak, ciltteki hasarların giderilmesi,mevcut yara izlerinin (skarların) iyileşmesi

* Aktif endojen hidrasyonuna bağlı olarak ciltte yumuşaklık-esneklik artışı

* Cilt dokusunda ve tonunda iyileşme

* Hücre büyümesinin uyarılması sonucu Anti – Aging Etki

* Dermisin aktif yoğunlaştırılması sonucu Lifting Etkisi

* Ciltte canlılık-parlaklık-dolgunluk ve esneklik artışı

*Ciltteki lekelerin, melazmaların  giderilmesi

* Mesolift – Mesoglow – Mesofill Etki

 

DENSITY PLATELET JEL DOGAL BIR YÖNTEM MIDIR?

 

Hepimiz biliyoruz ki, zamanı durdurmak mümkün değil. Arzu etsek de, etmesek de yaşlanma sürecinin bir parçası olarak, zamanla cildimizde kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelmektedir. Zaman içerisinde, cilt yapısında değişimler olmakta; cilt esnekliğini ve elastikiyetini kaybetmektedir. Ancak insanlar geçen zamana rağmen, yine genç fakat doğal bir görünüşe sahip olmak isterler. Bu doğal cilt yenileme ve canlandırma ise temelinde hastanın kendi kanından elde edilen plateletlerden zengin plazma sistemi, DPG – Platelet Rich  Plasma (PRP) yöntemi ile mümkün olabilmektedir.

 

Kaynak: https://dpgprpturkiye.com/project/estetik-prp-tedavi-kiti/

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image