Arama

İstanbul’da En İyi 10 Saç Ekim Merkezi Ve Güncel Saç Ekim Fiyatları

2 yıl önce


İstanbul’da En İyi 10 Saç Ekim Merkezi Ve Güncel Saç Ekim Fiyatları
ad image
ad image

Gelişen teknolojik sistemler ve tıbbi çalışmalar, saç ekim işlemlerinde istenilen başarının elde edilmesini sağlıyor. İstanbul’da hizmet veren en iyi saç ekim merkezi listeleri hazırlanarak, hastaların merkez seçimi yapmasına yardımcı olunuyor. 

 

Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan kişiler saç ektirmek istediklerinde, İstanbul’daki saç ekim merkezlerini tercih ediyor. Uzman kadrolar ve hijyenik ortamlarda verilen hizmetlerle hasta memnuniyetleri en yüksek seviyede oluşturuluyor.

 

En İyi Saç Ekim Merkezi Listesi  

En iyi saç ekim merkezleri ile ilgili yapılan çeşitli araştırmalarla listeler oluşturuluyor. İstanbul’daki en iyi 10 merkez ve uygulanan fiyat seçenekleri ile ilgili güncel bilgilendirme yapılmaya çalışılıyor. Saç ekim merkezlerini seçerken nelere dikkat edilir, hangi yöntemler kullanılır ve tedavi sonrası iyileşme süreçleri, saç ektirme ihtiyacı duyan kişilerin yaptığı araştırmalardır. İstanbul’da hizmet veren en iyi 10 merkez şunlardır.

1. Este Favor Saç Ekim Merkezi

İstanbul merkezli olarak verilen hizmetlerde %100 hasta memnuniyeti oluşturan en iyi merkezlerden birisidir. Este saç ekim merkezi, donör alanı, ekim sıklığı ve saç ekim yönü gibi çalışmaları titiz bir şekilde yapıyor. Profesyonel ve steril olarak yapılan işlemlerde saç ekim fiyatlari bilgilerini güncel olarak veriyor. Fiyat bilgilerini 6.500 TL ile 13.000 TL arasında olduğunu sunuyorlar.

2. Emphair Saç Ekim Merkezi

Saç ekim hizmetleri ile İstanbul’da en iyi 10 merkez arasında yer alan Emphair saç ekim merkezi, tüm operasyonlarını Acıbadem Hastanesinde yapıyor. Hastalara, FUE ve DHI saç ekim tekniklerini uyguluyor. Merkezde hastanın saç kayıp sorunların göre saç, kaş ve sakal ekim hizmetlerini hep birlikte sunuyor. Saç ektirme fiyatlari tarifesinde FUE yöntemi için 7.000 TL, DHI yöntemi için 9.000 TL’den başlayan fiyat seçeneklerine yer veriyor.

3. Asmed Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi İstanbul firmaları arasında yer alıyor ve alanında uzman doktoru ile hastaların en iyi sonucu elde etmelerini sağlıyor. Yapılan çalışmalarda, yeni ekilen saçların hastanın doğal saç görüntüsüne en yakın görüntü elde ediliyor. Uygulanan özel yöntemlerle en iyi sonuçlar elde ediliyor. Güncel fiyat seçeneklerinin en az 40 bin TL en yüksek 120 bin TL olarak gösteriyor.

4. Serkan Aygın Saç Ekim Kliniği

İstanbul saç ekim merkezleri arasında en fazla tanınan ve yurtdışından da hastaların tercih ettiği kliniklerden birisidir. Hastanın saç analizlerini ücretsiz olarak yapıyor ve tüm işlem süreçlerini adım adım ilerletiyor. Saç ekimlerinde kalıcı çözümler buluyor ve hastanın saç, saç derisi yapısına göre en iyi teknikleri kullanıyor. Güncel ekim operasyonu fiyatları bilgilerini telefonla arayan hastalara bildiriyorlar.

5. Esthethica Saç Ekim Kliniği

Doğru yöntemlerle saç ekimi işlemlerinin yapılabilmesi için en iyi saç ekim merkezi yorumlar bölümleri inceleniyor. Esthethica saç ekim kliniği sahip olduğu özelliklerle diğer merkezlerden farklı olduğunu gösteriyor. DHI saç ekim yöntemini geliştirmiş ve başarı ile uyguluyor. Uygulanan yöntemlerle hastanın saç dokusuna en az hasarla işlemler tamamlanıyor. Hastanın durumuna göre tüm saç ekim yöntemleri kullanılıyor.

6. Transmed Saç Ekim Kliniği

Saç ekimi ve estetik cerrahi çalışmalarla tüm hastaların memnuniyetini kazanıyor ve istedikleri sonuca ulaşılmasını sağlıyor. İstanbul saç ekimi hizmetlerinde merkezler arasında ilk sırada yer alıyor. Saç ekimi hizmetlerinde sınırsız seçenekler sunuyor ve hastaların hayal ettiği görüntünün oluşmasını sağlıyor. Yeni ekilen saçların yanı sıra mevcut saçlarında daha güçlü ve parlak görünüme kavuşmasını sağlıyor.

7. Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi  

Türkiyenin en iyi saç ekim merkezi olan Acıbadem Hastanesi saç ekim merkezi, tüm hastalara hastane imkanları ile en iyi hizmetleri veriyor. Son dönümlerin en popüler saç ekim yöntemi olan FUE ile hızlı sonuçlara ulaşılmasını sağlıyor. Hastalar kendiler özel yöntem istiyorlarsa en uygun yöntemi belirleyerek hemen uygulamaya başlıyorlar. Saç ekim fiyatları ile ilgili klinik doktoru ile görüşülerek bilgi alınabiliyor.

8. Newage Saç Ekim Merkezi

Türkiye saç ekim fiyatları ve en iyi merkezler hakkında araştırma yapanlar hazırlanan listede Newage saç ekim merkezinin bulunduğunu görebiliyor. Saç ekim işlemlerinde tüm süreçler uzman doktor tarafından takip ediliyor ve hastada en iyi sonucun elde edilmesini sağlıyor. Başarı garantili işlem yapıyor ve en uygun fiyat seçenekleri ile hizmetlerini devam ettiriyor.

9. Esteworld Saç Ekim Merkezi

Esteworld saç ekim merkezi her zaman zirvede olmayı başarıyor ve hastaları muayene ederek greft hesaplaması ve analizleri yapıyor. Başka merkezlerde kullanılmayan ve yapılan özel çalışmalarla geliştirilen, yıkamasız saç ekimi yöntemini uyguluyor. Randevu alan tüm hastaların muayenelerini yapıyor ve tedavi süreçlerini adım adım yürütüyorlar. Kısa sürede istenilen en iyi sonucun elde edilmesini sağlıyor.

10. Smile Saç Ekim Merkezi

Türkiye nin en iyi saç ekim merkezleri listesinde tüm yöntemleri kullanan merkez olarak yer alıyor. Merkezde saç ekim operasyonları iki uzman doktor tarafından yapılıyor. Fue, safir, Dhı, sakal, kaş ekimi ve mezoterapi ile saç ekimi işlemleri yapılıyor. Ekimi yapılan saçlar için normal şartlarda uzun süre dökülme olmayacağı garantisi veriyor. Operasyon sonrası doktor tavsiyelerini hastalara iletiyorlar.

Saç Ekim Operasyonu Süreçleri

Saç ekim merkezlerinde uygulanan tüm yöntemler için işlem süreçleri gün gün takip ediliyor. Saç ekimi yapılacağı ilk gün hastanın sigara ve alkol kullanmaması isteniyor. İkinci günde bol sıvı tüketilmesi ve saçların sıvı temasından korunması gerekiyor. Saç ekiminden 10 gün sonra özel losyon ve şampuanlarla saçlar yıkanmaya başlayabiliyor. İlk bir ayda bazı saçlar dökülebilecek ancak 3. Aydan sonra tekrar çıkmaya başlayacaktır. Operasyonun 7. Ayından sonra saçlar güçlenmeye başlayacaktır.

Kaynak: www.memurhaberci.com

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image