Arama

Kerem Aygün Kolejleri İle Doğru Bir Tercih

3 yıl önce

Kerem Aygün Kolejleri İle Doğru Bir Tercih

Kerem Aygün Kolejleri İle Doğru Bir Tercih
ad image
ad image

 

Kerem Aygün Kolejleri eğitimde öğrenciyi temel alan yaklaşımı ile ezberci sistemden çok öğrencilerin düşünerek ve deneyerek öğrenmesini sağlayan sisteme sahiptir. Yılara dayanan tecrübesi ile çocuklarınız için en doğru tercihtir.

Çocuklarınızın En İyi Eğitimi Alması İçin Esneklik

Özel Anaokullar Ankara içerisinde yer alan okulumuz öğrencilerin maksimum öğrenim seviyesine çıkmaları için gelişmiş bir eğitim sistemine sahiptir. Bu sistemde en temel alınan konulardan biri ise eğitim ilkeleri içerisinde yer alan esnekliktir.

Okullarımızda sunulan eğitim esnekliği, basit ve kararlaştırılmış bir plan yerine çocukların ilgi, ihtiyaç ve gelişim düzeylerine uygun planların hazırlanmasıdır. Her bir çocuğun kendine özgü öğrenme sitili ve süresi olduğunu biliyor, programlarımızda farklı zeka türlerine yer vererek tüm öğrencilerin en yüksek öğrenme seviyesine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Klasik sistemin dışında çocuklarınızın da eğlenmesini amaçlayan eğitim modelimizde alanında tecrübeli ve eğitimli değişmez kadromuz ile çocuklarınıza rehberlik sağlıyor ve bu rehberlik ışığında çocukların doğru sonuçlara ulaşmasını sağlıyoruz.

Sınıfların Dışına Taşınan Yaşam Boyu Öğrenme

Ankara Özel İlkokullar içerisinde hizmet sunan okulumuz, öğrenmenin yalnızca sınıflarda değil yaşamın içerisinde de olmasını sağlıyor. Çeşitli laboratuvar ve atölyelerin yanında sahip olduğu geniş imkanlar nedeni ile çocukların farklı birçok alanda tecrübe edinmesini sağlıyoruz.

Eğitimimiz içerisinde sunulan bilgiler gerçek yaşamdan ayrı parçalar gibi değil tam da gerçek hayatın ortasında yer alan problemlerin çözümü olduğunu göstererek çocukların eğitim ve sonuç arasındaki bağlantıyı anlamalarını sağlıyoruz.

Düşünerek, paylaşarak hatta grup içerisinde hareket ederek öğrendikleri sosyal ve kültürel bilgileri dersler ile birleştirerek öğrencilerimizin her konuda kendini geliştirmiş, kendine güvenen ve mutlu olan bireyler olmasını sağlıyoruz. Çocuklarınızın geleceği için en temelden yatırımlarımızı yapıyoruz. https://www.keremaygunkoleji.com 

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image