Arama

Liposuction fiyatları değişiyor mu Sürpriz Son

3 yıl önce


Liposuction fiyatları değişiyor mu Sürpriz Son
ad image
ad image

 

Liposuction yaptıran biri olarak bu konuda ki hassasiyetimi hocamın izniyle yazmak istedim. Böyle bir blog sayfası olduğunu görünce dayanamadım ve birkaç sıkıntımı dile getirmek istedim. Dediğim gibi hocamdan izin aldım. Gerçi o yayınlayacak yazımı J

6 ay önce zty sağlık ailesiyle tanıştım. Ha bu arada İsveç ten yazıyorum bu yazımı. Sağlık turizmi firması olması, deneyelimli bir ekibin bu süreci yürütebileceği kanaatine vararak seçimimi yaptım. Buraya kadar her şey normal. Asıl anormal olan şey bundan önceki süreç. Sırayla anlatıyorum

Doğumdan sonra karın bölgemdeki yağlardan kurtulmak istedim. Sezaryen doğum olduğu için aslında deri sarkıklıklarımda vardı. Biraz internetten araştırdım. Aslında biraz değil baya araştırdım. Nasıl oluyor nerem kesiliyor, kaç saat sürüyor. Kafama yavaş yavaş yatmaya başladı. Özellikle doğum sonrası oluşan göbek yağlanması ve deri sarkıklığı mini karın germe operasyonu ile çözülebiliyor.

Neyse uzatmadan fiyat araştırmasına girdim. Ve problemler burada başladı. Ben İsveç ‘te yaşamama rağmen sık İstanbul a gittiğim için yani annem babam oradalar, İstanbulda gittiğimde orada olmak istiyordum. Bu sebeple İstanbul da ki estetik cerrahları araştırmaya başladım.

Öncelikle bir doktor kliniğini aradım. Bana ortalama bir fiyat verdiler. Birkaç bilgi sordular hepsini anlattım. Akabinde başka bir estetik cerrahı aradım. Asistanı bana yine birkaç soru sonrasında fiyat verdi. Ama verdiği fiyat diğerinin iki katı neredeyse. Liposuction fiyatlarının neden bu kadar değiştiğini anlayamamıştım. Biraz kafam karıştığı için daha arama yapmadım.

Bir sonraki gün pazardı ve eşimin telefonu ile aradım. İlk aradığım yer yoğunluktan sebep sanırım daha kelimeleri tamamlamadan fiyat söyledi. Ama bu sefer ilk fiyatın nerdeyse iki katı idi. Dayanamayıp dün konuştuğumuzu söyledim. Karşımdaki, dün arayan kişinin Türkiye numarasıyla aradığını ifade etti. (bu arada benim numaram Türkiye numarası) Hemen kapadım telefonu. Yani liposuction fiyatlarını yurt dışından arayanlar ve yurtiçinden arayanlar olarak değiştirebiliyorlar.

Sinirlerim tepeme attı. Sonra Türkiye den anneme arattırdım. Ona da yine ilk fiyatı verdiler. Ne demek istediğimi anlattığımı düşünüyorum sizlere ama kelimeler kifayetsiz kalıyor.

Yaklaşık bir hafta aralıklarla fiyat istedim. Liposuction fiyatları 2019 yılında değişeceğini ve bu sebeple 2018 yılında yapılmasının avantaj olacağını biliyordum.

Aslında Türkiye de yaptırmamaya bile karar vermiştim ama Türkiye de ki estetik cerrahların tecrübesine de inanıyordum. 2019 estetik fiyatlarının yüksek olacağı kaygısı da benim elimi hızlandırdı diyebilirim.

Sonrasında zty sağlık turizm firması ile telefonlaştım. Sağ olsunlar transfer otel vesaire ilgilendiler. Bu arada janjanlı bir araba ile beni almaları havamı değiştirdi.

Yaklaşık 15 gün İstanbul da kaldım. Ameliyatım başarılı geçti. Yaklaşık 3,5 litre yağ aldılar.

Sürpriz son ne mi? Bu yağlarla popomu da biraz şekillendirdim.

Şunu anladım ki yurtdışından gelen hastalara herkes için söylemiyorum ama biraz farklı bakılıyor. Liposuction fiyatları doktordan doktora göre değişiyor ama yurtdışından geliyorsan fiyatta farklılık olabiliyor.

Popomu soruyorsanız popo estetiğini tavsiye ediyorum. Hocama çok teşekkür ediyorum. Tabi ki zty ekibinede.

Kaynak : http://yagaldirmaestetigi.com/

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image