Arama

Rulman Çeşitlerinde Bugün Mafsal Rulman

4 yıl önce

Rulman Çeşitlerinde Bugün Mafsal Rulman

Rulman Çeşitlerinde Bugün Mafsal Rulman
ad image
ad image

Rulmanlar; hareketli mekanizmalarda hem ısınmayı engelleyen ayrıca da aşınmayı ve sürtünmeyi önleyerek makinalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayan elemanlardır. Bugün ki rulman çeşitlerimizde sizlere Masuralı Rulman, Mafsal Rulman ve Eksenel Rulman çeşitlerimizden bahsedeceğiz. Kullanmış olduğunuz makinelerde sizler için en uygun fiyatlar ile en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

Masuralı Rulman Nedir?
Masuralı rulmanlar, miller, akslar veya tekerlekler gibi dönen veya salınan makine elemanlarını destekler ve yönlendirir ve makine bileşenleri arasında yükleri aktarır. Yüksek hassasiyet ve düşük sürtünme sağlarlar ve bu nedenle gürültü, ısı, enerji tüketimi ve aşınmayı azaltırken yüksek dönüş hızları sağlarlar

Mafsal Rulman

Mafsal rulmanın kullanım amacı iki adet farklı milin birbirlerine açılı bir şekilde bağlanması ve hareketin iletimini farklı yönlerde çalıştırmak için üreten parçalara mafsal rulman ismi verilmektedir. Kısaca mafsal rulman nedir diye soranlar için verebileceğimiz cevap dönerek çalıştıklarında hareketlerin açılı bir şekilde iletimini sağlayan parçalar olarak tanımını yapmaktayız.

Mafsal rulmanların yapısal olarak iki şaft ucuna yerleştirilmiş bir biçimde görüntülenen mafsal rulmanlar bakım gerektirmektedir ve yağ kanalı bulunmamaktadır. Firmamız aracılığıyla ulaşabileceğini mafsal rulmanlar farklı sektörlerde kullanılabilmektedir. Birçok sektörün vazgeçilmez halini alan mafsal Rulman işlevsellik açısından farklılıklar gösterebilir. Mafsal rulmanların kullanıldıkları alanları web sitemizde yer alan Sektörel Çözümler sayfamızda yer almaktadır. Ayrıca bu konumuzda sanayi alanlarına göre sıralayacak olur isek başta ağır sanayi, enerji sektörü gibi alanların en önemli yardımcıları olarak görülen mafsal rulmanlar, kullanım alanı genişliğiyle mafsal rulman nedir konusuna açıklık getiriyor.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image