Arama

Sta4cad Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi

3 yıl önce


Sta4cad Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi
ad image
ad image

 

Farklı meslek gruplarına yönelik geliştirdikleri kurslarıyla birlikte Biladım eğitim merkezi öğrencileri tarafından sevilen, alanında uzman kişilerin eğitmenlik yaptığı bir kurum haline gelmiştir. Ürettikleri kurs kalitesi sayesinde, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalar vermektedirler Böylelikle öğrencilerin ya da alanında çalışan kişilerin kariyerlerindeki basamakları daha hızlı çıkmalarına yardımcı olmaktadırlar. Kurs sayısı ve içeriği bakımından oldukça zengin olan Biladım, öğrencilerden çalışanlara kadar herkes için geliştirilmiş kurs seçenekleriyle donatılmıştır.

Kullanılan Meslek Grubu

Mühendisler ve yapı firmalarının bünyesinde çalışan kişilerin sahip olduğu belgelerden birisi olan Sta4cad programı, bir binanın statik durumu, deprem hareketliliğinden etkilenme düzeyi, rüzgara karşı dayanıklılığı ve toplam açıdan bakılarak genel analizlerinin gerçekleştirildiği, çizim üzerine dayalı ve analizler içeren bir programdır. Bu programı bilmek insanlara oldukça fazla artı özellik katarken, aynı zamanda da modelleme yapımına izin verdiği için sektörde aranan sertifikalar arasındadır.

Katılımcı Meslek Grubu

Bu programa genellikle mühendisler, mimarlar ve bu bölümleri okuyan öğrencilerin katıldığı bilinmektedir. Yapının statiği hakkında bilgi sahibi olan herkesin katılabileceği bir kurs olan Sta4cad kursu sadece temel düzeyde bilgisayar kullanım gerektirmektedir. Sektörde başarılı ve uzman kişiler tarafından verilen dersler sayesinde öğrencilerin etkili şekilde öğrenmeleri sağlanmaktadır.

Ders Saatlerinin Toplamı

Toplamda 30 saatlik bir kurs süresine sahip olan Sta4cad programının ders saatlerini incelemek ve kayıt olmak isterseniz, internet sitelerine girerek ya da telefonla arayarak detaylı bilgi almanız gerekecektir. Verilen özel derslerle birlikte bu programın hızlandırılmış halini de satın almak mümkündür. Normal süresinden 7 saat daha az sürede biten özel ders kursu da toplamda 23 saattir. Özel derslerin artı bir diğer yönü dilenen saat ve günde yapılabilir olmasıdır. Böylelikle, çalışanlara uygun saatlere esneyen bu kurs sayesinde herkes Sta4cad programını öğrenebilir.

Kursun Kişilere Faydası

Sta4cad kursu İstanbul ilinde hizmet veren Biladım merkezi tarafından uygulanan bir programdır. Yapıların yük kombinasyonlarından, çok katlı betonarme yapıların deprem olasılığı hesaplanmasına kadar genişleyen konu başlıkları sayesinde alanında uzmanlaşmış öğrenciler yetiştirmektedirler. Gerekli alanlara başvuruda lazım olan bu program, pek çok mühendis tarafından kullanım için de tercih edilmektedir. Kariyerinize son derece katkıda bulunacak bu programı öğrenmek sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirirken, ilerleyen zamanlarda daha da yükselmenize ve iyi yerlere gelmenize de sebep olacaktır. İlk önceliği kariyeri ve hedefleri olan mühendis adaylarının alması gereken bir programdır.

 

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image