Arama

Toptan Panço Satışı

2 yıl önce

Panço, vücudu sıcak tutmak için tasarlanmış bir dış giysidir. Yağmur panço, vücudu yağmurdan kuru tutmak için tasarlanmış su geçirmez bir malzemeden yapılmıştır.

Toptan Panço Satışı
ad image
ad image

Panço, vücudu sıcak tutmak için tasarlanmış bir dış giysidir. Yağmur panço, vücudu yağmurdan kuru tutmak için tasarlanmış su geçirmez bir malzemeden yapılmıştır. Pançolar Ekvator, Kolombiya, Bolivya, Arjantin, Şili ve Peru topraklarında, İspanyol öncesi zamanlardan kullanılmıştır. And Dağları'nın yerli Amerikan halkları tarafında yaygındır. Şimdilerde tipik Güney Amerika kıyafetleri olarak kabul edilmektedir. Fakat moda ile çok daha farklı şekil ve desenler ile karşımıza çıkmaktadırlar.

 

Günlük Kullanımı

 

Pançolar gardırobunuzdaki çok yönlü trikolardan birisidir. Kitti.com’da çeşitli toptan panço çeşitleri sunar. Pançolar genel olarak her türlü kıyafetle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve her tür trende uyum sağlar. Panço bluzlar, tunik üstler, kot pantolon ve taytlarla mükemmel uyum sağlar. Bu da sizin için mükemmel bir görünüm sağlar. Siyah pançolar bir şekilde gardırobunuz için vazgeçilmezdir. Panço, sonbahardan kışa kadar yazlık keten elbiseler veya keten tunik üstler üzerinde mükemmeldir. Saçaklı pançolar size yumuşak ve modaya uygun bir görünüm kazandırır. Yumuşak kremler, bej veya ten rengi tüm renkler gardırobunuzdaki her elbiseyle uyumludur ve kendinizi geleneksel Güney Amerika tasarımının bir parçası gibi hissettirir.

 

Tasarım ve Moda

 

Ürünlerimiz çevremizdeki insanlardan ve dünyadan ilham alır. Özellikle sizin için tasarlanmış güzel, kaliteli ürünlerdir. Kitti.com, toptancılar için çevrimiçi pazar yeri, tüm durumlar için güncel bir toptan panço seçimi sunar. Kitti.com, perakendeciler için toptan panço ve moda satmaktadır. Trendleri takip ederken düzenli olarak güncellenen moda koleksiyonunu keşfedebilirsiniz.

 

Herhangi bir görünümü bir araya getirmek için kalın bir kolye ile eşleştirin, daha rahat bir görünüm için ince, parlak, boncuklu bir kolye herhangi bir giysiyi yükseltebilir. Üstün kaliteli kıyafetler veya pahalı takılar olması gerekmez.

 

Çeşitlilik

 

Pançoların renk yelpazesi her kıyafete uyar ve eğlenceli ve parlak stili korur. İlkbahar ve yaz koleksiyonun da için krem veya yumuşak sarı gibi her türlü havadar ve açık renkle muhteşem bir şekilde güzel görünen seçeneklerimizi bulabilirsiniz.

 

Hizmet

 

Kitti.com kuruluşundan beri, giyim ve aksesuar söz konusu olduğunda, mümkün olan en düşük fiyatlarla her zaman en iyi kaliteyi sunmaya çalışmıştır. Ekip, kendini en iyi markaları seçmeye ve giyim sevginizi yeniden keşfetmenize yardımcı olmaya adamış tutkulu profesyonellerden oluşmaktadır. Üstün kaliteli modanın alıcılarımıza bir servete mal olmaması gerektiğine ve tüm işletmeler ve müşteriler için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image