Arama

Yenilenmiş telefonda güvenirliliğin adresi: Senatech

3 yıl önce

Yenilenmiş telefonda güvenirliliğin adresi: Senatech

Yenilenmiş telefonda güvenirliliğin adresi: Senatech
ad image
ad image

Yenilenmiş telefon hizmeti alanında TSE belgesi almaya layık görülen  Senatech, bu alanda ne kadar güvenilir olduğunu tekrardan hatırlattı. 

Günlük hayatta akıllı cep telefonları herkesin kullandığı bir cihaz haline geldi. Ancak son dönemlerde artan döviz kuru nedeniyle cep telefonlarının fiyatlar oldukça artmaya başladı. Hal böyle olunca akıllı telefon kullanmak isteyen vatandaşlar, pahalı cep telefonu almak için çeşitli yollara başvurmaya başladı. Bu yöntemlerden bir tanesi ise yenilenmiş cep telefon hizmetidir. Bu yöntem ikinci el cep telefonlarıyla çok karıştırılsa da oldukça farklı yönleri bulunmaktadır. Yenilenmiş cep telefon cihazın sebebi bilinmeyen bir şekilde fabrika çıkışlı olduğu paketinden çıkartılarak, yazılım, donanım ve esteti yönden iyileştirilmenin ardından tekrar kullanıcıların hizmetini sunulması olarak nitelendirilmektedir. Kısacası ürün bir dizi işlemlerden geçirilerek, fabrikadan ilk çıktığı durumuna geri getirilir.  Yine bu ürünlerin çoğu firmalar tarafından 12 aya kadar garantili olarak satılmaktadır. Cihaz batarya, işlemci gibi donanımsal ve yazılım yönünden incelenerek analiz edilir. Bunun sonucunda ortaya çıkan arızalar giderilerek, ürün tekrar sıfır ayarına getirilir. Bu yöntemi kullanacak vatandaşların ise aradığı en önemli özellikle firmaların güvenilir olmasıdır. Profesyonel Mobil Teknik Servis ve GSM sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Senatech ise güvenilirlik anlamında ise önemli bir başarıya imza attı. Yenilenmiş telefon hizmetinde TSE belgesi alan Senatech, güvenilir bir marka olduğunu tekrardan kanıtladı. 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image