Arama

Lezzet tutkusu dev bir başarı hikayesine dönüştü. SushiCo üye sayısı 300 bine yaklaştı.

1 yıl önce


Lezzet tutkusu dev bir başarı hikayesine dönüştü. SushiCo üye sayısı 300 bine yaklaştı.
ad image
ad image

İş yemeğe gelince herkesin damak zevki farklıdır. Bilirsiniz, aynı yemeği iki kişiye beğendirmek bile epeyce zor bir iştir. Peki düşünebiliyor musunuz, yaklaşık 300 bin kişiye bir restoranı beğendirmek için ne kadar mükemmel olmak gerekir?

 

SushiCo işte bu kadar büyük bir başarıya imza atmayı başardı. Üstelik 1997 yılında kurulduğunda Türkiye’yi tanıştırmaya başladığı lezzetler kimsenin pek aşina olmadığı lezzetlerdi. Çin mutfağından Japon mutfağına ve Tayland mutfağına uzanan bir yelpazede, sayısız Uzakdoğu lezzetini Türkiye’ye SushiCo sevdirdi. 

 

Restoranlarının çok beğenilen atmosferi, açık mutfaklarda çalışan Uzakdoğulu şefleri, özenli servisi, baş döndürücü yemekleri ve şık sunumları sayesinde SushiCo günden güne büyüdü ve restoran sayısını hızla artırdı. Franchising sistemiyle bayilik vererek lezzet tutkusunu müthiş bir başarı hikayesine dönüştürdü. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve birçok şehirde en seçkin lokasyonlarda yer alan SushiCo restoranlarının sayısı 36’ya ulaştı. Sadece Türkiye’de değil Kıbrıs, Makedonya ve Kosova şehirlerinde de SushiCo Uzakdoğu lezzetleri sevenlerin gözdesi oldu. Sushi Express de ayrı bir marka olarak bu başarı hikayesinde yerini aldı.

 

Son derece pratik sipariş verme olanaklarından yararlanmak için online abonelik ve SushiCo app kullananlar ve aynı zamanda restoranlarda avantajlardan yararlanmak için üye olanlarla birlikte bugün SushiCo üyelerinin sayısı 300 bine yaklaştı. Söylemesi kolay, ulaşması çok zor bir sayı. Ve üstelik bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. 

 

SushiCo başarının sırrı, insanlara yenilik sunmak için cesaret... Ve elbette iyi lezzete duyulan tutku! SushiCo menülerinde Sushi, Sashimi, Nigiri, Bento, Edamame, Noodle, Tatlı Ekşi Tavuk, Ördek, Miso, Tofu, Kızartılmış Dondurma gibi Çin yemeği ve Japon yemeği seçenekleri öne çıkıyor. Yüksek kalitede soya sosu, ayrıca alkol ve sake servisi de SushiCo restoranlarının bu kadar beğenilmesinde büyük rol oynuyor. Ekonomik menüler, vejeteryan ve vegan seçenekler de birçok farklı beklentiye seslenerek üye sayısının artmasına katkıda bulunuyor.

 

Bu müthiş lezzetlerin keyfini çıkarmak için dilerseniz en yakın SushiCo restoranına gidebilir, dilerseniz aşağıdaki linklerden sipariş verebilirsiniz. Özel avantajlardan yararlanmak için üye olmayı unutmayın. SushiCo’yu sosyal medyada da takip edebilirsiniz. Yemekleri bir kenara, fotoğrafları bile çok iştah açıcı.

 

sushico.com.tr

 

mobil app linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.done.sushico&hl=tr&gl=US 

AppStore: https://apps.apple.com/tr/app/sushico/id448764028?l=tr

Google Play: 

Instagram linki: https://www.instagram.com/sushicotr

(vs linkler...)

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image