Arama

Özel Günlerinize Uygun Özel Bir Marka!

2 yıl önce


Özel Günlerinize Uygun Özel Bir Marka!
ad image
ad image

 

Kurulum tarihi Hızır Aydın tarafından küçük bir işletme olarak kurulmasıyla ve kartpostal üretiminin sağlanmasıyla başlayan 1978 yılı sayılsa da marka ismini ve düğün davetiyesi kısmında bu denli etkin oldukları net tarih 1984 yılıdır. Çünkü firma, ilk kurulduğu zamanlarda da basım işleriyle uğraşsa da asıl alanı davetiyeler olana dek geçen bir süre dilimi vardır. Bu dilim içerisinde de firma her daim kendini olduğundan çok daha iyisine taşımaya çalıştığından da sürekli olarak gelişim göstermiş ve şimdiki olduğu kapsamlı hale dönüşmüştür.

Şu an içerisinde ülkemizde birçok çiftin tercihi olan marka, hakikaten de olabilecek en iyi içerikleri basmasının yanı sıra sürekli şekilde de sektörün modasına ve yeniliklerine de uyum sağlamaktadır. Bu da kendisini alanında en iyi olmasını sağlayan etkin faktörlerden birisi olarak geçerlidir.

İnci Davetiye Alanındaki Gelişmelerin ve Memnuniyetin İzinde!

Sunduğu her türlü davetiye içeriğinde de önceliklerini hep en iyisini var etmek, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve tarzlarını en iyi şekilde takip etmek ve aradıklarını en hızlı şekilde onlara sunmak amacı ile var olan firma, gerçekten de tüm bunları sağlarken kaliteyi de ön planda tutmaktadır. Yüksek kalitenin de ucuza satılmasını düşünerek müşterilerinin ihtiyaçlarını da önemsemektedir. Satın almanız halinde sizlere yurt içerisinde ücretsiz kargo imkanı tanıyan firma ayrıca ödeme sırasında güvenli ödeme seçenekleri ile de tam anlamıyla profesyonel şekilde çalıştığını da göstermektedir.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image