Arama

MYB Kalitesi İş Güvenliği En Üst Seviyeye Taşıyor

1 ay önce


MYB Kalitesi İş Güvenliği En Üst Seviyeye Taşıyor
ad image
ad image

MYB tekstil tecrübesi uzun yıllar sektörde harcadığı mesailer ile birlikte iş sahalarında ihtiyaç duyulan ürünleri doğru bir şekilde saptayabiliyor. Bu sebeple de firmalar için birçok kategoride ürün sunuluyor. Ancak belki de her iş yerinde ihtiyaç duyulan en önemli nokta iş güvenliği ve iş güvenliğini sağlayan ürünler oluyor. İş güvenliği hemen her meslek grubu için gerekli bir koşul oluyor. Çünkü bir iş yerinde çalışanların iş güvenliğini sağlamak hem iş verimi hem de personelin huzurlu çalışma ortamı için oldukça önemli oluyor. 

MYB firmasının üretimini ve satışını yaptığı iş güvenlik ürünleri bu bağlamda oldukça avantaj sağlıyor. İş güvenliği sağlayan bu ürünlerden bir tanesini de ikaz yelekleri kategorisi oluşturuyor. İkaz yelekleri üzerinde bulunan reflektörlü bantlar sayesinde her türlü ışık yansıtılarak kullanan kişinin görünümü belirginleştiriliyor. İkaz yelekleri üzerinde bulunan bantların yanı sıra yeleklerin kendi renkleri de karanlık ya da aydınlık ortamlarda ekstra belirgin bir görüntü sağlıyor. BU sayede kullanan kişi uzak mesafelerden bile belirgin bir şekilde fark ediliyor.

MYB Tekstil İş Güvenliği Yeleği Özellikleri

İş güvenliği yeleği bugün birçok sektör tarafından kullanan bir ikaz yeleği çeşididir. Trafik polisi, mühendis,  yol yapımı çalışanları, itfaiye gibi birçok meslek grubu için hayat öneme sahip olan bu ürün ekstra görünürlük sağlıyor. İş güvenliği yeleği birçok meslek grubu tarafından kullanılmanın yanı sıra her mevsim için de uygun olarak üretilmektedir. Kış aylarında iş montu ve yaz aylarında da direkt olarak tişört üzerine giyilebilmektedir.

İkaz yeleklerinin bir diğer kullanımı ise işçiler tarafından gerçekleştirilmektedir. İşçi yeleği olarak da bilinen bu yelekler farklı sektörlerde çalışan işçiler tarafından kullanıma uygundur. Ayrıca yeleğin parlak rengi ve üzerindeki reflektörlü bant sayesinde kullanan işçi her koşulda görünür olarak olası iş kazalarının önüne geçebilmektedir. Reflektörlü bant zaman içerisinde aşınabileceği göz önünde bulundurularak üretimi yapılmıştır. Bu gibi olumsuz bir duruma sebebiyet vermemek için yıkamalar ve zaman içerisinde oluşabilecek yıpranmalara karşı özel yapışkanlı bir madde kullanılarak üretimi yapılmıştır. Bu sebeple de yeleklerin uzun süre yıpranmadan, ilk gün yeniliği ile kullanımı son derece uygundur.

Farklı bir meslek grubu olsa da mühendisler de çalışma alanlarında ikaz yeleklerine ihtiyaç duyarlar. İkaz yeleği adından da anlaşıldığı gibi karşı tarafa uyarıda bulunmak amacıyla üretilmiştir. Mühendislik mesleğinin sürdürürken bazen kişiler zorlu çalışma ortamlarında çalışabilmektedir. Bu durumda da iş güvenliği gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Mühendisler için özel olarak üretilen mühendis yeleği de bu iş güvenliğini sağlamak adına küçük ama önemi oldukça büyük bir adımdır. Özellik olarak diğer ikaz yelekleri ile aynı özelliklere sahiptir canlı parlak bir renge sahiptir ve üzerinde bulunan reflektörlü bant sayesinde ekstra fark edilebilirlik sağlar.

admin

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image