Arama

Crete'daki Popüler Turist Tatilleri Bans Boozy İngiliz Gençleri

6 yıl önce

Içinde Otelciler Malia , Girit genç mainly İngiliz asi davranışları bıkmış hale gelmiş tatilcileri ve rezervasyon kabul etmeyi reddeden.

Crete'daki Popüler Turist Tatilleri Bans Boozy İngiliz Gençleri
ad image
ad image

 

Yunan kasabanın otel Doksan beş yüzde azılı 18-30 paket anlaşma için seçen insanlara yasaklanması için bir plan kaydettik.

Hersonnisos Belediye Başkan Yardımcısı Efthymos Moutrakis “her şey gider nerede” tatil satılan tur operatörleri suçu sabitlendi.

Londra Times'a şunları söyledi: "Bu tur operatörlerine, Malia'nın gerçekte olanla tamamen alien olan bir görüntüyü markalaştırmada özgür bir el verdik.

"Malia seks hakkında değil, uyuşturucu ve her şey gider. Adaya milyonlarca avro alan Girit'in başlıca turistik bölgesi . "

Otelciler, odalarını Almanya, Hollanda ve Avusturya'daki ailelerle doldurabileceklerini düşünüyor.

Bir hotelier gazeteye verdiği demeçte, "Bu çocuklara ve İngiliz halkına karşı bir şey yok.

"Ancak bu tur operatörleri ceza ihmalinin eşiğindedir. Ellerinde bir düdük çalarken, gençleri zaten kasabasında 17 kadar gece kulübü vasıtasıyla otellerinden organize çubuk taramalarına kadar sarhoş bir stupor durumuna sürükledi. "

Bu boozy davranışının Express.co.uk'e göre turistleri uzaklaştıracağını söyledi.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

You may also be interested in;

Yorumlar

ad image
ad image