Arama

Criminal Minds 12. sezon ne zaman başlayacak?

7 yıl önce

Ülkemizde çok fazla izlenen yabancı dizilerden birisi olan Criminal Minds, yakın zamanda tekrar başlıyor. En son 11. sezonla karşımıza çıkan dizinin yeni sezonu olan 12. sezonunun ne zaman başlayacağı açıklandı. Şimdi sizlere Criminal Minds dizisinin 12. sezonunun ne zaman başlayacağını açıklayacağız.

Criminal Minds 12. sezon ne zaman başlayacak?
ad image
ad image

 

Criminal Minds 12. Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusunun cevabı şuan için birçok söylentiler ortaya atılmıştı fakat dizinin resmi sitesi olan cbs.com üzerinden yapılan açıklamayla birlikte tam olarak tarih belirlenmiş oldu.

Dizinin ilk bölümünün orijinal olarak 28 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 21.00'da yayınlanacağı açıklandı. Orijinal yayın olarak her Çarşamba yayınlanacak olan dizinin ülkemizde ne zaman gösterime gireceği ise henüz açıklanmadı.

Tabi dizinin yayınlanmasının ardından birçok İnternet sitesi tarafından kısa süre içerisinde alt yazı çeviri çalışması yapılarak yayınlanacağı biliniyor. 

 

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

You may also be interested in;

Yorumlar

ad image
ad image