Arama

DOĞAL AMA DOLGUN DUDAKLAR

6 yıl önce


DOĞAL AMA DOLGUN DUDAKLAR
ad image
ad image

 

Profesyonel Dolgu Uygulamaları

            Profesyonel dolgu uygulamalarında en çok kullanılan madde, hyalüronik asittir. Yaş ilerledikçe ciltteki bu madde azalmaktadır. Yapılan dolgu uygulamaları cilde küçük iğneler yardımıyla bu asidin problemli yerlere enejkte edilmesini esas almaktadır. Hyalüronik asit sayesinde, cildin su tutma kapasitesi artmaktadır. Uygulamayla beraber cilt, pürüzsüz ve esnek tutulabilmektedir. Oldukça faydalı bir madde olan hyalüronik asit, akne izlerinin tedavisinde de kullanılmaktadır. Dokular tamir edilerek, cildin elastikiyet durumu korunmaktadır. Böylece cildin yaşlanması da önlenebilir. Cerrahi bir işlem uygulanmadan gençleşmek için uygulanan bir diğer yöntem olan ameliyatsız yüz germe de dolgu gibi cildi yenilemeye yönelik bir müdahaledir. Sadece daha çok yaşlanma ve sarkma gibi problemler için tercih edilmektedir. Yüz mezoterapisi de bu yöntemler içerisinde yer almaktadır. Çeşitli cilt gençleştirme yöntemleri kullanılarak ameliyatsız yüz germe uygulaması yapılabilmektedir.

 Dolgu Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

            Dolgunun en çok kullanıldığı alanlar; kaş arası, dudak üzerindeki dikey çizgiler ve nazolabial bölgedir. Boyun ve el bölgesine uygulanan dolgularda düşük molekül ağırlıklı olanlar tercih edilmektedir. Burnu kemerli olanlar veya burun ucunu kaldırmak isteyenler de dolgu uygulamaları yaptırabilmektedir. Dolgu uygulaması yapıldığı andan itibaren kendisini gösterebilmektedir. Su tutma kapasitesine bağlı olarak etkisi de o ölçüde güçlü olarak hissedilmektedir. Molekül ağırlığı doğrultusunda dolgunun etki süresi 6 ile 18 ay arasında sürmektedir. Dolgu maddeleri; yüzdeki ince veya derin kırışıklıkların giderilmesi; yanak, göz çevresi, çene ve şakakların hacimlendirilebilmesi; dudağın ve konturun dolgunlaştırılması ve akne veya çeşitli izlerin giderilmesi amacıyla kullanılabilmektedir.

 Dudak Dolgusu Nedir?

            Dudak bölgesinin daha hacimli görünmesi için dudak dolgusu uygulaması yapılabilmektedir. Dudakların hacmi hyalüronik asit sayesinde arttırılabilir. Bu asit, vücutta doğal olarak bulunan bir maddedir. Yaş ilerledikçe üretimi azalmaktadır. Dudak hacminin yükseltilmesi için dudak dolgusu uygulamalarında bu asitten faydalanılmaktadır. Dudaklar dolgu sayesinde çok daha güzel bir görünüme kavuşabilir. Bundan mahrum kalmak istemiyorsanız; kısa bir süre içerisinde bu uygulamayı yaptırabilirsiniz. Ayrıca dolgu sayesinde dudaklarınızın çevresinde bulunan ince çizgi ve kırışıklıklar da azalmaktadır. Dudak dolgu uygulaması sonunda hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Etkili bir dudak görüntüsüne sahip olmak için bu uygulamayı yaptırabilirsiniz.

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image