Arama

En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir

7 yıl önce

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, başarılı bir belediye başkanı olmanın sırrını açıkladı

En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir
ad image
ad image

'En başarılı belediye başkanı, halkını en memnun edendir'
 
Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, başarılı bir belediye başkanı olmanın sırrını açıkladı: Bölgenizi güzel bir imarla şekillendirip, hizmet ağlarıyla donatarak halkı memnun etmeniz gerekir. Halkı memnun ettiğin sürece başarılı bir belediyesin demektir" dedi.
 
Cahit Altunay İstanbul'un çiçeği burnunda ilçesi olan Sultangazi ile ilgili önemli bilgiler verdi. Sultangazi'nin  kurulduğu yıldan bu yana büyük gelişim gösterdiğini açıklayan Altunay, İlçedi taş ocakları sorunundan, Suriyeli sorununa kadar bir çok konuda insanları aydınlattı.
 
İstanbul'un en büyük belediyesine sahip olan Sultangazi ilçesi bundan 8 sene önce Gazi Osman Paşa'dan koparak ilçe haline gelmişti. Şuan ilçede 600 bine yakın kişi yaşıyor ve ilçe bu nüfusuyla İstanbul'un en kalabalık ilçeleri arasında yer alıyor.
 
Röportaj haberin devamını okumak için tıklayın:  http://www.aksam.com.tr/yasam/en-iyi-belediye-baskani-halkini-en-memnun-edendir/haber-550884

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image