Arama

Fransa seçimleri:Fillon parti desteğini almak istiyor

6 yıl önce

Embattled Fransız cumhurbaşkanı adayı Francois Fillon muhafazakar partisi The Republicans'ın oybirliği ile güvence altına almak için bir isyanla savaştı.

Fransa seçimleri:Fillon parti desteğini almak istiyor
ad image
ad image

 

Fillon, kamu fonlarını kötüye kullandığını iddia ettiği sahte iş skandalına karıştı.

Ancak Pazartesi günü, ağır ağır Alain Juppé'nin meydan okumaya zorlanan Fillon'ı reddetmesinden saatler sonra acil durum toplantısı, Fransız Senatosu lideri Gerard Larcher'in yaptığı açıklamayla sona erdi:

"Geniş tartışmadan sonra, siyasi komite Francois Fillon'a verdiği desteği oybirliğiyle tekrarladı. Sağdaki siyasi ailenin ve çevrenin çevresini ve ulusal kurtarma programını bir araya getirmek için çalışmaya kararlıdır.

"Francois Fillon, değerlerimizi iletirken inisiyatif alacağını belirtti. Bu yüzden Cumhuriyetçiler birlikte ve Francois Fillon çevresinde belirleniyor. "

Eski bir başbakan olan Fillon, pazar günü Paris'te toplanan binlerce taraftar tarafından, onun için çalıştığı konusunda ısrarcı olan Penelope eşinin yanında durup cesaretlendi.

Vergi mükelleflerinin parlamento asistanı olarak az çalışma yapmak için yaptıkları fonlardan övgüyle bahsettiği iddiaları Fillon'a ağır bir şekilde zarar verdiler ve sağcı lider Deniz Le Pen'in seçim fırsatını artıracaklarından korkan yabancı yatırımcıları salladı.

Fillon herhangi bir haksızlığı reddetti.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image