Arama

Hedeflerin Bosna’da Gerçekleşecek; Üniversite Diplomana Burada Sahip olacaksın

6 yıl önce

Üniversite eğitimi artık hayal değil. Bölüm seçiminde özgürsün. Çocukluktan beri kurduğun hayal artık Bosna’da eğitim ile gerçek oluyor. Sınavlarda sen de kendini gösteremiyorsan, heyecanına yenik düşüp hayallerinde ki bölümde eğitim alma şansına ulaşamıyorsan Bosna’da eğitim fiyatları tam sana göre.

Hedeflerin Bosna’da Gerçekleşecek; Üniversite Diplomana Burada Sahip olacaksın
ad image
ad image

Hedefine doğru nişan al

 

Üniversite eğitimi artık hayal değil. Bölüm seçiminde özgürsün. Çocukluktan beri kurduğun hayal artık Bosna’da eğitim ile gerçek oluyor. Sınavlarda sen de kendini gösteremiyorsan, heyecanına yenik düşüp hayallerinde ki bölümde eğitim alma şansına ulaşamıyorsan Bosna’da eğitim fiyatları tam sana göre. Yıllardır Bosna Hersek üniversiteleri yabancı öğrenci kapsamında öğrencilerimizi kabul etmekte ve herhangi bir ön koşul aramamaktadır. Yüzlerce öğrencimiz her yıl bu üniversitelerden mezun olmaktadır. Tüm bölümlerde eğitim almak mümkündür.

Bosna Hersek üniversiteleri Boşnakça, İngilizce, Türkçe destekli eğitimler sağlamaktadır. Saraybosna devlet üniversitesi, Mostar Üniversitesi, Tuzla üniversitesi, Zenica üniversitesi ve Uluslararası Travnik üniversitesi en çok tercih edilen eğitim kurumlarıdır. Öğrencilerimiz Uluslararası Travnik üniversitesi hariç tüm kurumlarda Boşnakça eğitim almaktadır. Bosna Hersek üniversiteleri denklik var mı içerisinde sadece Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitim sağlamaktadır. Tüm üniversiteler YÖK tarafından tanınmaktadır.

Bir öğrencinin yurtdışı eğitim alıp; denklik sağlayabilmesi için en önemli kural üniversitenin tanınırlığının mevcut olmasıdır. Bu şartı sağlamayan üniversiteler de mevcuttur. Onlardan uzak durmak gerekmektedir. Pek, nereden bileceksiniz? Yüksek öğretim kuruluna tanınma  sorgulama dilekçesi göndereceksiniz ve bu şekilde dilediğiniz kurumun tanınırlığını sorgulayabileceksiniz. Bu dilekçe için 50 TL ücret ödemeniz ve dekontu dilekçe ile birlikte YÖK denklik birimine göndermeniz gerekmektedir. Kısa sürede iadeli taahhütlü gönderdiğiniz dilekçenin cevabı adresinize ulaştırılacaktır. Bunları da öğrendikten sonra Eurostar Yurtdışı eğitime gelerek gitmek istediğiniz Uluslararası Travnik üniversitesi için hazırlamanız gereken evrakların bir listesini almalısınız. Evrakları hazırladıktan sonra da Eurostar Yurtdışı Eğitime teslim ederek kayıt işlemi için gerekli ilk basamağı tamamlamış olacaksınız. Siz de Bosna Hersek Üniversitesi ilahiyat öğrencileri arasında ki yerinizi alacaksınız. Uluslararası Travnik üniversitesinde birçok farklı bölümde lisans eğitimi alınabilmektedir. Üniversite bölüm fiyatları da ekonomiktir.

Öğrenci velileri bu giderleri karşılamakta zorlanmayacaklarıdır. Uluslararası Travnik üniversitesinin en çok tercih edilen bölümleri arasında yer alan hukuk alanında Türk hukuku eğitimi verilmektedir. İnşaat mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, pazarlama, işletme yönetimi, finans, Bankacılık gibi birçok alanda eğitim verilmektedir. Bosna Hersek üniversitesi olan Travnik Üniversitesi YÖK tarafından tanınmaktadır. Avrupa akreditasyonuna sahiptir. Öğrenciler dilerlerse KYK geri ödemeli bursa bile başvurabilmektedirler. Bosna Hersek ülke olarak da sevilmektedir. Tüm şehirler neredeyse öğrenci şehri haline gelmiştir. Türk öğrencileri ülkenin her yerinde görebilmekte ve duyabilmektesiniz. Bu da sizin için oldukça önemlidir. Ülkede yabancılık çekmezsiniz. Osmanlı izlerinin hala kendini koruduğu ve en çokta kültüre yansıdığı bu ülkede bir Türk olarak rahatlıkla eğitim alabilmektesiniz.

Siz de hemen lise diplomanız ile gelin kardeş ülkemizde kaliteli eğitim almanın tadını çıkartın. Eurostar Yurtdışı eğitimin öncülüğün de çok daha keyifli ve verimli bir yurtdışı eğitim fırsatı burada seni bekliyor. Hemen gel ve Bosna’da eğitim ile hedeflerini gerçekleştir.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image