Arama

Jose Mourinho, Crystal Palace'a karşı 23'ün altındaki tarafında arabuluculuk yapmayı düşünüyor

7 yıl önce

Jose Mourinho, Manchester United'ın sezonun son Premier League maçında Crystal Palace'a 23 yaşın altına düşebileceğini öne sürdü.

Jose Mourinho, Crystal Palace'a karşı 23'ün altındaki tarafında arabuluculuk yapmayı düşünüyor
ad image
ad image

 

Mourinho, taraftaki fikstür talepleri nedeniyle artan oranda kızdı, bu durum üç finale yükselen müsabakalara uzun süre katılımları nedeniyle meydana geldi ve halihazırda uzun bir hasar listesine hükmeden.

Savunucular Eric Bailly ve Luke Shaw Pazarın 1-1 berabere kaldığı Swansea maçında pasif listeye katıldı ve Mourinho'dan Red Devils'in Celta Vigo'yu iki bacağı Avrupa Ligi yarı final maçında yenmesi halinde seçenekleri tazeledi.

Geçen hafta kendisini savunma alanında savunma fikrinden çıkardığı için daha genç bir fikir ortaya attı: "İyi iş yaptığınız için cezalandınız ve Celta'yı yenecek olursak 24 Mayıs Çarşamba günü finale kalacağız ve Crystal Palace'a karşı oynayacağız. Pazar günü (21 Mayıs) "dedi.

"Bundan önce iki gün önce Southampton'u oynuyor ve saygılarımla, afet sonuçlarında oynuyor olacağız Belki Nicky Butt ve ekibini Crystal Palace'la oynamak için getirebiliriz ve umarım Saray'da bir oyuna ihtiyacımız yoktur. Çünkü bölgede kalabilmek için 23'ün altındaki oyuncularla oynamamız gereken noktalara çok, çok kötüydü, zor. "

Masanın altındaki olaylar, Sunderland'ın düşüşü, Middlesbrough'un geride kalması ve Hull'ın hayatta kalması için Kuğularla savaşmasıyla birlikte Saray'ın final turlarında hayatta kalma noktalarını kovalamasının mümkün olmadığını önermektedir.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image