Arama

Kentucky'de öğretmen öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği için tutuklandı

7 yıl önce

Kentucky'de evli bir lise öğretmeni, okulun yaz tatilinde öğrencilerinden biriyle ilişkiye girdiğini için suçlandı ve tutuklandı.

Kentucky'de öğretmen öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği için tutuklandı
ad image
ad image

 

25 yaşındaki Brandi Lynn Vaughn, 16 Haziran'da bir devlet parkında çıkan 16 yaşındaki erkekle Haziran ayında ve aynı ilişkiye girdiğini için Temmuz 2015'te evinde olduğu iddia etti. O, Ağustos 2015'te tutuklanmıştı.

Yetkililere çocuğun yanında iki kere ilişkiye girdiğini itiraf etti.

Avukatı, başlangıçta karşılaştığından daha az masrafla onu gördüğü bir savunma anlaşması imzalamıştı.

Bir sayısında, cinsel faaliyetlerde bulunmak için küçükleri teşvik etmek için bir elektronik cihaz kullanan bir kişiye suçlu bulunmaktan ve bir yıl hapse mahkûm edildi.

Diğer altı suçlama reddedildi. Bunlar D'inci sınıf suçlardı ve birinci dereceden cinsel istismarın iki sayısı, üçüncü derece sodominin iki sayısı, üçüncü derece tecavüzün bir sayısı ve kanıtların değiştirilmesine ilişkin bir sayı dahil edildi.

Kentucky'de rıza yaşı 16'dır, ancak mağdur 18 yaşından küçük ise failler yetkili bir konumdadırlarsa yasalar hala geçerlidir.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

You may also be interested in;

Yorumlar

ad image
ad image