Arama

Londra asit saldırıları: İki genç, 90 dakika içinde beş saldırıdan sonra tutuklandı

6 yıl önce

Londra'da beş asit saldırıları ollowing, iki genç erkek iki erkek şüphelilerin 90 dakikalık çılgınlığı sırasında moped hedeflenen kurbanları sürme sonra tutuklandı.

Londra asit saldırıları: İki genç, 90 dakika içinde beş saldırıdan sonra tutuklandı
ad image
ad image
 

Büyükşehir Polisi, bir kurbanın Perşembe akşamı başkentin doğusunda patlaması sonucu hayatını değiştiren yaralanmalara uğradığını söyledi.

Saldırıların birbirine benzediği ve iki kişinin mopedlerini çaldığı öğrenildi.

Komiser Met Komiseri: 'barbarca' asit saldırılarıyla mücadele etmemiz gerekiyor
 
01:08
 

Bir 16 yaşındaki genç ağır yaralama ve hırsızlık şüphesiyle tutuklandıktan sonra doğu Londra karakolda tutuluyor. 15 yaşındaki bir çocuk daha sonra Stoke Newington'da ağır bedensel zarar ve soygun şüphesiyle tutuklanmıştı.

İskoçya Yard başkanı Cressida Dick, bu gibi saldırıları "tamamen barbarca" olarak nitelendirerek LBC'ye şunları söylüyor: "Asit korkunç yaralanmalara neden olabilir, dün gece olanlar birbirine bağlı olduğumuz inanılan bir dizi soygundan muaftır - tutuklandıklarımıza sevindim biri ".

View image on Twitter
View image on Twitter
 Follow
Sarah Cobbold @sarah_cobbold

Police and ambulances on Hackney/Queensbridge Road, possible acid/petrol attack. Lots of @UberEATS @Deliveroodrivers rallied round

  •  
  •  
  •  
     146146 Retweets
  •  
  •  
     154154 likes
Twitter Ads info and privacy
 

T o saldırılar çağrılarına yol açtı sert ve daha tutarlı cümlelerin  asit saldırılarından suçlu bulunan kişiler için.

Eski bakan Stephen Timms, taşınan asidin suç işlemesi ve sülfürik asit alımının ruhsat verilmesini önerdiğini ve ceza kurallarında değişiklik yapılması çağrısında bulunduğunu söyledi.

Drivers at the scene along with police after two men on a moped carried out five acids attacks during a spree across the capital 

Polisle birlikte olay yerine gelen iki kişi, başkentte bir çılgınlık sırasında beş asit saldırısı düzenledi  KREDI:  @SARAH_COBBOLD

Bir o Queensbridge Yolu ile Hackney Yolu kavşağında doğru sürdü t koparmak başlangıcı, 32 yaşındaki motosiklet sürücüsü çifti tarafından yaklaştı edilmişti. İki erkek şüpheli, bir tanesi aracına atlayıp uzaklaşmadan önce zehirli maddeyi yüzüne fırlatmıştı.

 

O ne tanık su büyük şişe kurbanı dousing polisi görünce.

29 yaşındaki alt editör Sarah Cobbold, "Birinin suyun üzerindeydi, çünkü birisinin benzin ya da benzeri şeylerden emindiğini düşünmüştüm, ancak bu saldırıyı bir daha görmemiştim, belki de Bir kaza."

Polis, adamın Londra'nın doğusundaki bir hastaneye gittiğini ve yaralanmalarıyla ilgili bir güncelleme bekliyor olduklarını söyledi.

20 dakikadan az bir süre sonra, saat 10.50'da, başka bir kurban, Highbury Corner, Islington ile Upper Street kavşağında çifti tarafından katılaşan sıvı püskürtülmüştü.

Kurban kuzey Londra'da hastaneye kaldırıldı.

T etrafında 11.05pm de tavuk, hızlı hareket eden saldırganlar yüzüne maddeyi savurma, Shoreditch High Caddesi'nde bir adam bindirdi.

Polis, yaralanmalarının hayati tehlike oluşturmadığını söyledi.

15 dakika içinde tekrar çarptı, aşındırıcı yükleri Cazenove Yolu üzerindeki bir adama fırlattılar ve "yaşamı değiştiren" yüz yaralanmalarına neden oldu.

T o gecenin son saldırı o Chatsworth Yolu üzerinde trafikte yaptığı motosiklet üzerinde otururken başka bir adam karşı karşıya kalmıştır 11.37pm polis, bildirildi.

Sıvının tekrar kurbanın yüzüne püskürtülmesinden sonra, motosiklet çalındı ​​ve her iki saldırgan da kaçtı.

 

T Sorular devam etmektedir" ve Hackney CID memurlar hakkında soruşturma: o Polis Met açıklamada.

"Herhangi bir şahit, bu olayların görüntüleri ya da bilgiye sahip herhangi biri, 101 veya tweet @MetCC hakkında polise başvurmalıdır. 0800 555 111 numaralı telefondan anonim kalmak için Crimestoppers'u arayabilirsiniz."

T saldırılar o dize erkek asidi atma suçlanan mahkemeye birkaç gün sonra gelen bir kalkınan modeli ve kuzeni de .

Resham Han, (21) ve Jameel Muhktar (37 yaşındaki), doğu Londra'daki Beckton'da Bayan Han'ın 21. doğum gününe saldırı sonrasında yaşamı değiştiren yaralarla yüz yüze kaldılar .

Resham Khan and her cousin Jameel Muhktar were victims of an acid attack in east London

Resham Han ve kuzeni Jameel Muhtarar doğu Londra'da bir asit saldırısı kurbanı olduKREDI: GOFUNDME

J ohn Tomlin, Salı günü Thames Sulh Ceza Mahkemesinde görülen iki sayıdaki ciddi bedensel zarara uğradı.

Bir kitle asit saldırısı da daha önce bu yıl sermaye vurdu .

Pazartesi günü Paskalya'da asit, Londra'nın kalabalık bir kulüpteki gece boyunca püskürtüldü ve kısmen kör olan iki canlandırıcı ve diğerleri bozuldu.

Gerçek TV yıldızı Ferne McCann'ın eski sevgilisi Arthur Collins, saldırıyla ilgili olarak suçlandı.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

You may also be interested in;

Yorumlar

ad image
ad image