Arama

Olivia de Havilland, Feud üzerinden FX dava açtı: Bette ve Joan

6 yıl önce

Oscarlı oyuncu Olivia de Havilland, yapımcıları "küçük dedikodu" olarak nitelendirdiği bir televizyon şovuyla dava ediyor.

Olivia de Havilland, Feud üzerinden FX dava açtı: Bette ve Joan
ad image
ad image

 

Pazar günü 101 yaşında olan De Havilland FX Networks ve yapımcı Ryan Murphy'ye mini diziler Feud: Bette ve Joan hakkında dava açtı.

Tiyatro, Hollywood ekran efsaneleri Joan Crawford ile Bette Davis arasındaki kötü kan araştırdı.

50 filmde yer alan oyuncu Catherine Zeta-Jones tarafından oynandı.

Fakat Los Angeles Yüksek Mahkemesinde açılan belgelerde, Haziran ayında Kraliçe'nin doğum gününde onuruna layık görülen Havilland - gösterinin karakteristiği nedeniyle "dürüstlük, dürüstlük, cömertlik, fedakârlık ve haysiyet için mesleki şöhretini kaybetti" dedi. ".

REKLÂM

Rüzgarla Gone star, gösteriden kaynaklanan, potansiyel maddi kayıp ve kimliğini kullanarak elde edilen kârın yanı sıra, duygusal sıkıntıyı değerlendirmek üzere jüriyi istiyor.

Son olarak 1979'daki Beşinci Silahşör'ün büyük ekranında göründü.

Olivia De Havilland'ın 1945 yılında çekilmiş fotoğrafıyla kabarık kollu ve koyu bir şapkalı bir elbisesinde dirseğine yaslanmış halde gülümseyerekGörüntü telif hakkıGETTY IMAGES

Resim yazısıDe Havilland gösterinin duygusal sıkıntıya neden olduğunu söylüyor

Paris merkezli aktris avukatları Los Angeles Times'a şunları söyledi : "FX serisi, Miss de Havilland'ın ağzına, 80 yıllık mesleki yaşamı boyunca inşa ettiği itibarına aykırı ve yanlış olan sözleri koyuyor; Kendileri için medya ilgisini yaratmak için dedikodular diğer aktörlerle ilgili mongering yapıyor "dedi.

Seride hala hayatta olan tek kişi olan De Havilland da kendisine danışılmadığını söyledi.

Ancak Hollywood Reporter ile bu yılın başlarında yaptığı röportajda Murphy, Havilland ile görüşmediğini, çünkü "Saygısızlık etmek ve ona sormak istemediğini" söyledi, "Bu oldu mu, bu oldu mu? ? '"

Gelecek ay Emmy adayı için yarışmacı olan sekiz bölümden oluşan seri, İngiltere'de BBC Two ile bu yıl hava yoluyla geçecek.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

You may also be interested in;

Yorumlar

ad image
ad image