Arama

Ozon Medya Dijital Pazarlama Sektöründe Büyümeye Devam Ediyor!

3 yıl önce

Dijital platformlarda işini profesyonel olarak yapan bir firma olan Ozon Medya 2009 yılından bu yana sürekli ve kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Ozon Medya Dijital Pazarlama Sektöründe Büyümeye Devam Ediyor!
ad image
ad image

 

Dijital platformlarda işini profesyonel olarak yapan bir firma olan Ozon Medya 2009 yılından bu yana sürekli ve kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Verdiği hizmetlerde %100 başarı garantisi sunmakta olan Ozon Medya 2020 yılında Dijital medyanın en hızlı büyüyen firmalarından biri oldu. Özellikle Sağlık Reklam ajansı hizmetleriyle adından sıkça bahsettiren Ozon Medya, Korona virüs pandemi döneminde işletmeleri en hızlı dijital dünyaya kazandıran ajanslardan biri olarak dikkat çekti.

Pandemi dönemini iyi yöneten ve aynı zamanda müşterilerini de bu dönemde desteksiz bırakmayan Ozon Medya, web tasarımından, e-ticaret sitesi tasarımlarına, sosyal medya planlamasından, sağlık reklam ajansı hizmetlerine kadar birçok kulvar da profesyonel hizmet vermektedir.

Ozon Medya’nın kurucusu Onur DOĞRU özellikle Korona Virüs pandemisinde dijital dünyanın evrim geçirdiğinin altını çizerek, “ 21.yüzyılda yavaşlayan belirli bir rutine oturan dijital akış zorunlu ve aynı zamanda gerekli bir şekilde hız kazandı. Biz de müşterilerimiz açısının bu süreçte dijital dünyadaki akışını hem devam ettirmek, hem de yeni müşterilerimizin dijital dünyaya adaptesini sağlamak adına daha çok çalıştık. Uzaktan hem eğitimlerle desteklediğimiz müşterilerimizi dijital dünyada gerek seo hizmetleriyle, gerekse sosyal medya reklamlarıyla isimlerinin daha fazla bahsedilir hale getirdik. İkinci dalga korona virüs dalgası beklenirken bir çok yeni işletmeyi de dijital dünyaya taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz“ dedi.

Pandemi Süreci Sosyal Medya Kullanımını Arttırdı

Türkiye’de 77.390.000 telefon kullanıcısı mevcut, bu kullanıcıların 62.070.000 kişisi internete erişim sağlayabiliyor. Peki sosyal medyayı kaç Türk hangi oranlarda kullanıyor? Sosyal medyadaki Türk kullanıcıların net sayısı 54 milyon olarak geçiyor. Bu sayıyı Türkiye nüfusuna oranlarsak ülkemizin %64’ü sosyal medyaya giriş yapıyor. Instagram’deki Türk kullanıcı sayısının 38 milyon, Facebook’ta ise 37 milyon, Twitter’da ise  11 miyon 800 bin kayıtlı kullanıcı olduğu biliniyor. Buradan yola çıkarak sosyal medyanın markalar üzerindeki etkisi de oldukça önem kazanıyor.  Ozon Medya, markaların sosyal medya planlaması konusunda da yanında olan bir firma olarak göze çarpıyor. Ozon Medya kurucusu Onur DOĞRU sosyal medya kullanımının virüs dönemindeki artışı da göz önüne alındığında iyi bir sosyal medya planlamasının ne kadar önemli olduğunun da bir kez daha anlamaya neden olduğunu belirtiyor ve ekliyor: “Markanızın, etkili ve hızlı çıkışını sağlamak sosyal medyadaki durumunuzun profesyonel olarak yönetilmesi daha öncede çok önemliydi ancak Korona virüs bu durumun çok daha iyi yönetilenlerle, akışına bırakılanların ayıklanmasını sağladı. Bu da markaların nerelerde yanlış yaptıklarını ortaya çıkardı ve yanlış düzeltme dönemi oldu. Şimdi ise daha profesyonel ve daha iyi planlanmış bir şekilde çalışmanın artılarını yaşama zamanı olacak. Kısacası, kötüden gelecek için iyi bir şeyler çıkarmak pandeminin dijital dünyaya armağanı olmuştur.“

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image