Arama

Tablodenizi ve Tablo mağazası

3 yıl önce

ünümüzde konutların ve mekanların büyümesiyle orantılı olarak duvarlarımızda büyümüştür. Peki bu kadar çok boş duvarı nasıl dolurabiliriz ? Aklınıza bir ressam tarafından resim almak mı ? geçiyor.Bence pek geçmesin böyle bi eserleri sadece dekoratif amaçlı kullanmak malesef ki çok pahalı bir maliyete neden olur.Ayrıca sahip olduğumuz bu büyük mekanların hangi biri için nasıl ? kimden bunları temin edeceğiz?

Tablodenizi ve Tablo mağazası
ad image
ad image

Günümüzde konutların ve mekanların büyümesiyle orantılı olarak duvarlarımızda büyümüştür. Peki bu kadar çok boş duvarı nasıl dolurabiliriz ? Aklınıza bir ressam tarafından resim almak mı ? geçiyor.Bence pek geçmesin böyle bi eserleri sadece dekoratif amaçlı kullanmak malesef ki çok pahalı bir maliyete neden olur.Ayrıca sahip olduğumuz bu büyük mekanların hangi biri için nasıl ? kimden bunları temin edeceğiz? diyelim ki örnek olarak tablo yaptırdık ve Ankarada Çerçeveci olan bir firmadan  Deniz Çerçeveden tablomuzu veya tablolarımızı çerçevelettik peki bu bizim için yeterli mi? elbette ki değil.Peki neden ? Biz bir ressama Ankarada tuval kullanarak tablo resim yaptırmak istedik ve yaptırdık ama bu kişi el emeği bize saatlerce uğraştı ve bunun için çok zahmet ve çaba harcadı ve haklı olarak karşılığını istedi.Peki biz nasıl evimize çerçeveli tablo dekerasyonu yaptırabiliriz ? Ayrıca Nasıl ? istediğiniz tablo ölçülerine göre sipariş verebiliriz.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image