Arama

Yeğenlerini ve babasını parçalara ayırdı

6 yıl önce

Ağabeyi ve yeğenlerini vahşice öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Feyyaz Doksat, emniyetteki sorgusunun ardından tutuklandı.

Yeğenlerini ve babasını parçalara ayırdı
ad image
ad image

Edirne’de dün 38 yaşındaki ağabeyi Bülent, yeğenleri 9 yaşındaki Ertuğrul, 3 yaşındaki İsmail ve 12 yaşındaki Büşra katlettiği iddiasıyla gözaltına alınan 25 yaşındaki Feyyaz Doksat, polisteki sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından kasten birden fazla kişiyi öldürmek suçundan tutuklandı.

Edirne’nin Karaağaç Mahallesi’nde oturan araç kundaklama, hırsızlık ve uyuşturucu kullanmak suçlarından çok sayıda sabıkası olan 25 yaşındaki Feyyaz Doksat dün ağabeyi 38 yaşındaki Bülent,yeğenleri 3 yaşındaki İsmail, 9 yaşındaki Ertuğrul ve 12 yaşındaki Büşra Doksat’ı evin bahçesinde vahşice katletti, ardından yakmaya kalkıştı.

Olayın ardından üzerindeki kan lekelerini gören polis ekiplerince gözaltına alınan katil zanlısının kullandığı sentetik uyuşturucu bonzai maddesinin etkisinden çıkması yaklaşık 10 saati buldu. Gözaltına alındığından itibaren kendisinde olmadığı için konuşamayan Feyyaz Doksat’ın ifadesi ancak dün saat 18.00 sıralarında alınmaya başlandı.

KAN LEKELERİNİ AÇIKLAMAYADI

Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’nde suçlamaları kabul etmeyen ve çelişkili ifadeler veren Feyyaz Doksat, üzerindeki kan lekelerini ise açıklayamadı. İfadesinde eve gidip üzerine değiştirdiğini ve dışarı çıktığını anlatan katil zanlısı Doksat, bir süre sonra da eve hiç uğramadığını, ağabeyi ile yeğenlerinin ölümlerinden haberi olmadığını söyledi.

Polislerin kıyafetlerindeki kan lekelerini sorması üzerine yakalandığında yere düştüğünü ve yaralanmış olabileceğini söylemekte yetinen Feyyaz Doksat, işlemlerinin ardından savcılığa sevk edildi.

TUTUKLANDI

Savcılık sorgusunda da suçlamaları kabul etmeyen Feyyaz Doksat, sevk edildiği mahkemece kasten birden fazla kişiyi öldürmek suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

Elleri arkadan kelepçeli olarak adliyeden çıkarılan Feyyaz Doksat gazetecilerin ’Ağabeyini ve yeğenlerini neden öldürdün?’ sorularını da yanıtsız bıraktı.

AĞABEYİNİ UYKUSUNDA ÖLDÜRMÜŞ

Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerinin bahçedeki araştırmasına rağmen Feyyaz Doksat’ın ağabeyi Bülent’in diz altından kesilen sağ bacağı bulunamadı. Polis evde ve çevrede detaylı arama başlattı.

Yapılan incelemede havaların sıcak olması nedeniyle Bülent Doksat’ın bahçeye çıkardığı çekyat üzerinde uyuduğu ve katil zanlısı Feyyaz Doksat’ın ağabeyini uykusunda başına keser ya da baltayla vurarak öldürdüğü tespit edildi. Daha sonra yeğenlerini de başlarına vurarak öldürdüğü belirlenen katil zanlısının kestiği bacağı parçalara bölüp yok etmeye çalıştığı, başaramayınca da piknik tüpüyle cesetleri yakarak yok etmeye çalıştığı anlaşıldı.

Polis evin bahçesinde piknik tüpü ile 2 çakmak buldu.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image