Arama

Yeni Zelanda aleyhindeki ilk Testi kariyerinin en büyük maçı olduğunu söylüyor

6 yıl önce

Scrum-half Conor Murray, Cumartesi gününün Yeni Zelanda aleyhindeki ilk Testi kariyerinin en büyük maçı olduğunu söylüyor bu kesinlikle her İngiliz ve İrlandalı Lions oyuncusu için geçerli.

 Yeni Zelanda aleyhindeki ilk Testi kariyerinin en büyük maçı olduğunu söylüyor
ad image
ad image

 

Ortak onamla, Lions, 1971 yıllarını taklit etme şansı vermek için turnuva şampiyonu kazanmalıdır.

Turistlerin son birkaç haftadır sağladığı iyileştirme, binlerce seyahat destekçisine hakiki umut verdi.

Ancak dünya şampiyonu olan All Blacks, 1994'ten beri Eden Park'ta kaybetmedi.

Conor Murray

Conor Murray, Galler'in Rhys Webb'inin önünde skor yarısında başlıyor

Takım haberleri

1930'dan bu yana ilk kez, Lions turnuva kaptanı başlangıçtaki XV'den ayrılmış ve Peter O'Mahony de Sam Warburton'un yerine liderlik etmişti.

Bu arada baş antrenörü Warren Gatland, üçlük sırasını Elliot Daly ve Liam Williams ile - ki her ikisi de haftanın başlarında şeflerle karşılaştı - Test takımına geç dart yaparak zarları devirdi.

Alun Wyn Jones

Jones, ard arda ard arda çalışan Aslan Testi için görünmektedir

Maori'ye karşı büyük bir virtüöz performansa rağmen, İngiliz kilidi Maro Itoje, deneyimli Welshman Alun Wyn Jones - Lions'u Bir Testte başkana götüren son kişi - George Kruis'in yanında tercih ederek tezgah üzerinde bir yer yapmak zorunda.

Gatland'in muadili Steve Hansen de, biricik bir sürprizle karşılaştı ve Julian Savea'yı çaylak Rieko Ioane için kanatta bıraktı. Ioane, Blues için puan vererek bu turda Lions'a karşı iki kez daha oynadı.

analiz

Gatland, tarafının "cesur ve cesur bir ragbi" oynayacağına ısrar etse de, kendi oyununda Yeni Zelanda'yı ele geçirmek şehillilik olacaktır.

Bunun yerine Aslanlar, Haçlı seferi ve Maori'yi o kadar başarılı bir şekilde boğuşturan şablonu kullanacaklardı: heyecan verici acele savunması, agresif ve kaygan bir set parçası ve doğru bir tekme oyunu.

 

Lions taraftarları kahvaltı için geldiğinde

Bölgesel savaşı ve kazancını kazanarak, Aslanlar sonuç olarak fırsatlar yaratmalı ve Williams, Daly ve Watson'ın bu turda zaman zaman eksik olan acımasız kenarı sağlayabileceği yerlerde.

Bununla birlikte, 80 dakikalık süre boyunca yoğunluk, disiplin ve doğruluğu koruyan Lions oynamak tartışılmaz.

Ne derler:

Lions baş antrenörü Warren Gatland: "Neyin fantastik bir dizi olabileceğinden heyecanlanalım, ragbi konuşmayı bırakalım, çünkü zaten yeterince konuşma vakti var" dedi.

Yeni Zelanda baş antrenörü Steve Hansen: "Ben serin, sakin ve heyecanlıyım, endişelenmek duygu kaybı."

İstatistikleri:

10: 2013'te Avustralya üzerinden kazanma serisine katılan 23 yaşındaki aslan sayısı.

23: Yeni Zelanda'nın Eden Park'ta Fransa'ya kaybetmesinden bu yana geçen yıl sayısı, bu mekândaki son yenilgisi.

358: Yeni Zelanda'da 216 ile kıyaslandığında, Lions kulübündeki uluslararası şapkaların sayısı.

Yerliler ne diyor?

"Sonuç, önemli olan şey, güzel rugby veya stil için bonus puanı yok." - Yeni Zelanda Heraldında Wynne Gray.

Patrick McKendry

Grey'in Yeni Zelanda Herald'ındaki meslektaşı Patrick McKendry, konukların Lions'u bol miktarda yedek almalarını beklemektedirler.

Sosyal medya:

"@ Peterom6 için ne bir başarı; Johnston, O'Driscoll ve O'Connell gibi büyüklerin ayak izlerini takip ediyor Cork Sat.'da sallanacak." @ RonanOGara10, eski Munster takım arkadaşı için çok sevindi.

Takımlar:

Yeni Zelanda: B Smith; Dagg, R Crotty, SB Williams, R Ioane; B Barrett, A Smith; J Moody, C Taylor, O Franks, B Retallick, S Whitelock, J Kaino, S Cane, K Oku (capt).

Değiştirmeler: N Harris, W Crockett, C Faumuina, S Barrett, A Savea, TJ Perenara, A Cruden / L Sopoaga, A Lienert-Brown.

İngiliz ve İrlanda Aslanları: L Williams (Galler); Bir Watson (İngiltere), J Davies (Galler), B Te'o (İngiltere), E Daly (İngiltere); O Farrell (İngiltere), C Murray (İrlanda); M Vunipola (İngiltere), J George (İngiltere), T Furlong (İrlanda); AW Jones (Galler), G Kruis (İngiltere); P O'Mahony (kapt, İrlanda), S O'Brien (İrlanda), T Faletau (Galler).

Değiştirmeler: K Owens (Galler), J McGrath (İrlanda), K Sinckler (İngiltere), M Itoje (İngiltere), S Warburton (Galler), R Webb (Galler), J Sexton (İrlanda), L Halfpenny (Galler).

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image