Arama

AKUPUNKTUR TEDAVİ MERKEZİ

8 yıl önce


AKUPUNKTUR TEDAVİ MERKEZİ
ad image
ad image

Akupunktur alternatif tıbbın en önemli konularından biridir. Oldukça geniş bir uygulama alnı ve uzmanınca yapıldığında tedavi ihtimali oldukça yüksek bir metottur. Ancak her tıbbi konu gibi veya yardımcı destek tedaviler gibi mutlaka bir hekime danışılmalı veya kesinlikle bu konuda uzman kişilere yaptırılması gerekli olan bir konudur. Akupunktur konusunda uzman uygulayıcılarımızla verdiğimiz destek hizmetlerimiz birçok sorununuza çare olmaktadır.

Merkezimize tedavinize yardımcı olmak üzere akupunkturdan yararlanmak için başvurduğunuzda önce detaylı bir şekilde sorununuz ve bizim ilgi alanımıza girip girmediği ya da ne yapabileceğimiz konusu incelenir. Sizlere önerebileceğimiz süreç hakkında bilgilendirilirsiniz. Akupunktur ile zayıflama, bölgesel yağ yakımı ve diğer birçok konu hakkında destek alabilirsiniz. Akupunktur temelde iğne ile sorunlu bölgelerin uyarılarak bir sinerji sağlanması tedavisidir. Çin tıbbının bir yansıması olarak kullanılmakta olan bir yöntemdir. Yöntemde vücuttaki dört enerji kanalı ve bunların bağlı olduğu organlar temel alınarak, kanal uçlarından veya kritik noktalardan iğne ile uyarım sağlayarak, organlara komut verebilmeye dayalı özet bir yaklaşım söz konusudur. Merkezimizde uygulana akupunktur seansları konu ile ilgili eğitim almış uzmanlar ile gayet hijyenik ve modern usuller kullanılarak yapılmaktadır. Akupunktur konusunda uzman çalışanlarımız, konu ile ilgili size detaylı bilgi vermek ve akupunktur ile yapabileceklerinizi ve sürecin tamamını açıklamak üzere merkezimizde sizleri bekliyor. Merkezimiz verdiği diğer güzellik merkezi konseptli hizmetlerinin yanı sıra başta estetik konular olmak üzere akupunktur seansları hakkında hizmet vermektedir.

Merkezimize destek tedavisi mahiyetinde akupunktur ile tedavi hizmetleri almak için başvurduğunuzda, akupunktur hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Akupunktur ile ulaşabileceğiniz sonuçlar ve bu tedaviye uygunluk durumunuz vb gibi önemli konularda inceleme yapıldıktan sonra akupunktur ile tedavi seanslarına katılabileceksiniz.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image