Arama

Dudullu Arçelik Servisleri Bilgileri

7 yıl önce


Dudullu Arçelik Servisleri Bilgileri
ad image
ad image

 

Beyaz eşya teknolojileri sayesinde artık evde çok uzun vakitler harcanarak gerçekleştirilen ve oldukça yorucu olan ev işleri hem daha hızlı hem daha kolay hem de çok daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Örneği bir çamaşır makinesi ile artık çamaşır yıkama uygulamaları için uzun süren vakitler ve uğraşlar harcanmak zorunda kalmadan, çamaşırları yapı ve dokularına göre ayırarak, çamaşır makinesine doldurmak ve yıkama programına başlatmak, çamaşırların hızlı, kolay ve kaliteli bir şekilde yıkanabilmesine yardımcı oluyor. Arçelik markalı çamaşır makinesi modelleri ile çok kısa süreler içerisinde çamaşırların en kaliteli şekilde yıkanabilmesi imkanına sahip olunabiliyor. Ancak yoğun şekilde kullanılan başlıca beyaz eşya ürünleri arasında yer alan Arçelik markalı çamaşır makinelerinin zamanla çevresel koşullar gibi çeşitli hususlar nedeni ile arızalanma gibi durumlarla karşı karşıya kalması muhtemeldir. Bu tip durumlarda bölgesel hizmet kapsamı ile Dudullu Arçelik Servisi tarafından Arçelik çamaşır makinelerinin arızalarına yönelik olarak profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.

Arçelik çamaşır makinelerinin en üstün şekilde verimliliğini ve ekonomik yıkama fonksiyonlarını yerine getirebilmeleri için Pendik Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından arıza onarım uygulamaları hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Arçelik çamaşır makinelerinde yoğun kullanım başta olmak üzere pek çok etken dolayısı ile zamanla yıkama suyunun ısınmaması gibi problem yaşanabiliyor. Servis ekipleri tarafından çamaşır makinesinin yıkama suyunu ısıtmamasına neden olan temel parçalar ve bu parçalardaki arızalanmalar ile ilgili olarak bilgi ve deneyim sahibi olduklarından kısa süre içerisinde arızanın kaynağı olan arızalı parçayı tespit ederek onarım veya değişimini gerçekleştirerek, makinenin yıkama suyunu ideal seviyede ısıtarak, sorunsuz bir yıkama gerçekleştirebilmesi sağlanıyor.

Bu noktada Sancaktepe Arçelik Servisi teknik ekipleri gezici bölümleri ile arıza başvurularında ilgili adrese en hızlı şekilde ulaşarak, yıkama suyunu ısıtmayan çamaşır makinesi için aşağıdaki uygulamaları sırasıyla gerçekleştirir;

*Rezistansta arıza oluşabileceğinden, makinenin arka kapağını açarak, rezistans uçlarının kontrolünü gerçekleştirir. Daha sonra ise ısıtıcı devresi açık devre ise yenisi ile değişimini gerçekleştirir.

*Termostat arızası oluşabileceğinden, termostat devresi kontrol edilir ve ısıtıcıya giden kablolar ve enerjide kontrol gerçekleştirilir ve ardından arızanın giderimi gerçekleştirilir.

*Rezistans devresinde bulunan röle kontaklarının kapanmaması da bu soruna yol açacağından, röle kontrol edilerek, gerekli durumlarda yenisi ile değiştirilir.

*En son olarak ise program cihazındaki bozukluklarda bu soruna yol açacağından, program cihazı kontrolü gerçekleştirilir ve arızalı olduğu tespit edilirse yenisi ile değiştirilerek, makinenin ilk günkü performansında çalışması sağlanır.

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image