Arama

Herkesin merak ettiği paykasa!

8 yıl önce


Herkesin merak ettiği paykasa!
ad image
ad image

 

            Son zamanlarda herkesin ağzında paykasa  adında bir site dolanmaktadır. İnternette de 20000 üzeri sitede kullanıma açıktır. Peki, bu paykasa nedir? Bunu internet aracılığı ile kullanılan elektronik para olarak tanımlamak mümkün. Kendisi ön ödemeli bir kod ve online olarak harcama yapabilmek için özel tasarlanmış.

            Mastercard ve Visa ile paykasa kartı satın alınabileceği gibi bunu nakit para ile de yapabilirsiniz. Paykasayı e-ticaret ve diğer sitelerde bir ödeme şekli olarak görebilirsiniz. Bu ödemeler için elinizdeki paykasa kartta 16 hane mevcuttur. Kartlar çeşitlidir. 10 Euro, 20 Euro, 50 Euro, 100 Euro ve 250 Euro olarak beş çeşit kart mevcuttur.

             Sitesini ziyaret ettiğinizde paykasa satın al yazan bir buton aracılığıyla müşteri temsilcisine ulaşarak kart satın alma işlemini başlatabilirsiniz.

             Bu kartı yüksek kurlarda bozdurmanız da mümkün. Bununla ilgili olarak yine sitede yer alan paykasa bozdurma butonuyla açıklamalaya ulaşılabilir.

            Paykasa kart kullanımı yüzde yüz güvenlidir. Karttaki 16 hanelik numara ise tek kullanımlıktır. Bu firma sayesinde bulabileceğiniz en ucuz fiyatlara ulaşabilirsiniz. Ancak kart kumar ve bahis gibi yasal olmayan sitelerde asla kullanılmamalıdır.

            Bunun dışında güveniniz açısından bir diğer pozitif nokta ise şirketin vergi denetimli olup yasal ve faturalı iş yapmasıdır. Güvenden sonra en çok önem verdikleri şey ise müşteri gizliliğidir. Bilgileriniz sadece sonrasında yapacağınız alışverişlerde hızlı yardımcı olabilmek ve kampanyalardan faydalanabilmek amaçlı alınır.

  http://www.paykasaci.com/

 

Etiketler :
Super Admin

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image
Yorumlar

ad image
ad image